Wpis z mikrobloga

@KoszernyChomik Cavs trochę ich zlekcewazyli i uznali że letko dograja a tu Smart włączył zza łuku tryb Ray Allen i pozabijal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na game 4 już pewnie nie będzie czegoś takiego i na pełnej od początku do końca, więc nie spodziewam się zacietego meczu za bardzo
@Weed233: W drugim meczu Cavs rzucali na 60% skuteczności, a dla odmiany Celtics przy otwartych pozycjach mieli ok. 30%. Kiedyś się to musiało wyrównać. Nie można cały czas chybiać.

@iAmTS: Nie wiem czy "zamknęli Lebrona" to dobre określenie. IMO sam wydawał się mocno pasywny i odpuszczał wejścia pod kosz. Nie wiem czy taki był pomysł Stevensa na G3, ale myślę, że drugi taki mecz LJ w tych PO już się
@HalfManHalfAmazing: no, jak najbardziej się zgodzę z tym, że to Bron odpuścił. Ale tez double teamy Olynyka i Crowdera trochę wypaliły. Przez to sam nie mógł i musiał polegać na kolegach. Fakt, ze Love rzucał, ale jak się Celtics zepnie to jest w stanie wygrać te 3/5 matchupów.

Również się zgadzam, że to było takie 100% sezonowego Lebrona, ot bez podpalania się, żeby dowieść tą serię i ładować się na GSW.