Wpis z mikrobloga

Dlaczego Polacy to takie wsiuny? Czym wy się różnicie od czarnych z Black Lives Matter wszczynajacych zamieszki bo jakiegoś murzyna zabili? Zawsze twierdziłem że polakom(i ogólnie słowianom) bliżej do murzynów niż do Białych i ostatnia afera z zabiciem tego patusa mnie w tym przekonaniu utwierdza.
HE DIDN'T DU NUFFIN, HE A GOOD BOY
#bekazprawakow #policja #wroclaw
SynPalikota - Dlaczego Polacy to takie wsiuny? Czym wy się różnicie od czarnych z Bla...

źródło: comment_okxxkHlVzcnqmQT4YJxEbOQGxVcegMf3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Dlaczego Polacy to takie wsiuny?


@SynPalikota: Rozumiem, że nie masz nic przeciwko by się konsekwentnie zwracać do ciebie tak jak oceniasz ogół - per wsiunie.

A więc wsiunie, zabity człowiek nawet jeśli był patusem, to w rzeczonej sprawie był niewinny i został zatrzymany przypadkowo. Więc większymi patusami okazali się policjanci. I właśnie o postępowanie policji chodzi - przypadkowa interwencja z czapy, zatrzymanie niewinnego człowieka, łamanie praw zatrzymanego, doprowadzenie do śmierci.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: >niewinnego

no tak, skradziony telefon ktoś mu podrzucił
zresztą każdy kto mieszka we Wrocławiu w tamtych rejonach wie jacy niewinni są lokalni sebkowie.
A mne polakiem nie nazywaj bo nie masz takich podstaw xD
  • Odpowiedz
A mne polakiem nie nazywaj bo nie masz takich podstaw xD


@SynPalikota: No przecież nie nazwałem, bo i nie zasłużyłeś. Nazwałem wsiunem, tak jak postulowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patusem umysłowym jesteś ty - oceniasz zdarzenie przez pryzmat "wartości człowieka" a nie prawa, które zostało złamane przez policję.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: O jakim prawie mi tu mówisz jak ten sztuczny narodzik nawet nie dorósł do używania prawa, co możesz zobaczyć na wykopie w komentarzach o karze śmierci dla policjantów albo kamieniołomach do końca życia xDD
  • Odpowiedz
ten sztuczny narodzik nawet nie dorósł do używania prawa


@SynPalikota: Oho, coraz mocniej merytoryczna dyskusja. XD

Prawo zostało wielokrotnie złamane, policjanci doprowadzili do śmierci przypadkowego zatrzymanego. I ujadanie patologii umysłowej o lewicowej proweniencji niewiele zmieni.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Lewakiem nie jestem. Złamali prawo tylko w momencie strzelenia mu z paralizatora gdy był w kajdankach, za co nie ma kary śmierci ani 50 lat w kamieniołomach jak domaga się większość wykopków. Zresztą, każdemu na dobre to wyszło, zwłaszcza we Wrocławiu gdzie od tej patologii aż się roi
  • Odpowiedz
@SynPalikota: Policja dawno już powinna osoby odpowiedzialne za to co sie stało wydalić ze służby i skierować sprawe do sądu. Nie było by wtedy takiej afery jak teraz. Widocznie liczyli ze nic sie juz nie wydarzy.
  • Odpowiedz
Lewakiem nie jestem.


@SynPalikota: Sam się tam uplasowałeś głupkowato szydząc z innych pod względem ich poglądów politycznych. I używając tagu #bekazprawakow

Złamali prawo tylko w momencie strzelenia mu z paralizatora gdy był w kajdankach,


"Tylko" złamali prawo doprowadzając go do śmierci? Ale ty jesteś patologia umysłowa. XD
  • Odpowiedz
No zabili patusa, nic cennego nie zostało tego dnia stracone i elo wszystkim na dobre wyszło


@SynPalikota: No i właśnie z powodu takich tez uważam cię za patologię umysłową. Taką samą patologię jak omawiany seba. Płynniej składasz zdania, ale myślenie abstrakcyjne i bezwzględne zasady na takim samym poziomie. XD
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Miałeś kiedyś w ogóle do czynienia z patusami? W Polsce to coraz trudniejsze na szczeście bo większość albo #!$%@?ła na zachód robiąc nam wstyd albo siedzi w więzieniach (albo niektórzy jak Igor w piachu, ale wbrew pozorom najcześciej ich przyczyną zgonu są narkotyki albo osiedlowe porachunki sebowskie z użyciem noży). Dlaczego wykopki tak najeżdżają na czarnych ale gdy Polacy robią to samo to nagle wszyscy święci i #!$%@?ć policje?
SynPalikota - @MiKeyCo: Miałeś kiedyś w ogóle do czynienia z patusami? W Polsce to co...

źródło: comment_1vzDsRh4AvrlW7NsDJ2ZM9jTM7RcCVRv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
a po zaklętych przyjeżdżał karawan czy śmieciarka?


@ya_waiyd: Kolejna patola umysłowa. Potomek komuchów czy ubeków, którzy wyklętych mordowali?

To jest właśnie interesujące, że obecnie największą patolą umysłową pod względem pychy, wywyższania, niekonsekwencji stosowania prawa... jest lewica, która wg. deklaracji jest tak wrażliwa na niesprawiedliwość.
  • Odpowiedz
Miałeś kiedyś w ogóle do czynienia z patusami?


@SynPalikota: Tak, m.in. właśnie z tobą.

Nielegalne działania policjantów doprowadziły do śmierci niewinnego zatrzymanego, sprawę tuszowano i nikt nie poniósł konsekwencji. A patola umysłowa pisze "Złamali prawo tylko w momencie strzelenia mu z paralizatora gdy był w kajdankach". Geniuszu, właśnie tymi nielegalnymi działaniami przyczynili się do jego śmierci.
  • Odpowiedz
ale ty jesteś #!$%@? głupi


@ya_waiyd: Podtrzymuję. Po tym można poznać patolę umysłową - pyszałkowie lubią znieważać i zniesławiać, choć nic sobą nie prezentują.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Ale rozumiesz że gdyby policja złapała wtedy normalnego człowieka to by wsiadł do radiowozu i wyjaśnili sprawe w pół godziny? A naćpany patus dostał szału, zaczął #!$%@?ć pałarzy no to co mieli stać i sie zasłaniać? #!$%@? mu ze zdwojoną siłą, a że narkotyki źle działają w połączeniu z paralizatorem to no cóż, któż mógł wiedzieć xD
A swoją drogą to polaki mają chyba jakieś geny które powodują że
  • Odpowiedz