Wpis z mikrobloga

Co to się dzieje, że od 2 dni płyną mi bitcoiny z portfela na giełdę? Dosyć nowy jestem w temacie, więc nie zarzucajcie mnie proszę tym całym technicznym slangiem;p Powiedzcie tylko, czy się martwić i co robić...
#bitcoin
  • 6
  • Odpowiedz
@prawy_mirek: małe fee, więc utknęło w mempoolu, dopóki segwit nie wejdzie to jedynym ratunkiem będzie robienie double spend z większym fee o ile twój wallet na to pozwala, a jak nie to znajdź minera, który akceleruje dane transakcje :)

Na szczęście bitcoin jest open source, więc wszystko jest łatwe do zrozumienia :)
  • Odpowiedz
@prawy_mirek: ostatnio z dgtmarket.com przelew btc zostal zatwierdzony dopiero po prawie 2 dnaich. Dali oplate 0,0006 BTC, wiec niby dosyc wysoka (jeszcze troche ponad rok temu mozna bylo bez problemu puszczac transakcje z darmo w sieci), ale mempool zapchany, stad taki czas oczekiwania. Teraz widze, ze oplate jeszcze zwiekszyli i wchodzi do bloku bez problemu. Przyspieszyc przelew moze nadawca, jesli wysyla transakcje z opcja RBF. Mozna skorzystac z techniki child pay
  • Odpowiedz