Wpis z mikrobloga

@matador74: tworząc przy tym zagrożenie, że ktoś mógłby ich powiązać z regularnymi oddziałami WP? Nie twierdzę, że nasi tam na pewno nie działają ale jeśli tak to zapewne przy ścisłej współpracy z wojskowymi służbami specjalnymi. A tych z kolei zadaniem jest między innymi zachowanie w tajemnicy takiej działalności.
@matador74: zaryzykuję tezę że przyklepany pewnie dawno temu w zimę artykuł dla "Broni i Amunicji" jak też i "ekskluzywny" materiał dla Republika TV jest próbą odkucia się Archera, który popłynął na kasie z organizacją całej tej zabawy :P I ja go doskonale rozumiem - nie chce chłop jałmużny ale sam potrafi zarobić, nie biorąc żołdu co mogłoby stanowić konflikt z prawem polskim. Takie "parcie na szkło" wyklucza więc raczej istnienie jakichś
@Tosca303: wedle tekstu z "BiA" impreza kosztowała setki tysięcy dolarów (!). Wywiad dla TV Republika miałby przynieść jakiś zysk, który by to zrekompensował? Zresztą uważam, że to, iż pierwszy wywiad Archer dał marginalnej stacyjce, ale bliskiej sercu Antona M. też świadczy o "służbowym" charakterze całej operacji.
@matador74: oczywiście że nie, ale jakoś się zawsze można odkuć.

Nie szedłbym aż tak spiskowo, po #!$%@?ę Macierewiczowi takie występy? TVP by to mogła zorganizować o wiele bardziej profesjonalnie zresztą, o tym że widać na materiale dane osobowe Archera to już nie wspomnę. W tym wszystkim się można pogubić ale myślę że jest kilka opcji:

a) pojechał służbowo i ma parcie na szkło - jest matołem, MON i przełożeni się #!$%@?.