Wpis z mikrobloga

Szukałem wygodnego "środowiska" do kodowania na MacOsie. Troche pobawiłem się Visual Studio Code. Generalnie sprawia fajne wrażenie, byłem zadowolony do momentu, gdy potrzebowałem faktycznie coś zrobić i otworzyć kilka "projektów/folderów" na raz. Niestety nie ma takiej opcji, co gorsza mimo wielu zgłoszeń MS stwierdził, że nie ma tego w ogóle planach. No nic, to wracam póki co na #atom. Zresztą... po PHPStormie raczej trudno będzie w czymkolwiek robić ;)

A może wy jakiś darmowy soft do klepania kodu pod #osx możecie polecić?

#visualstudiocode #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
@lajdak: Sublime nie jest darmowy z tego co kojarzę? Tzn. niby jest, ale co chwilę mi kiedyś wyskakiwało okienko "zapłać", co było mega upierdliwe.
  • Odpowiedz
@AvantaR: phpstorm ma wersje na maka, jak Ci się tak podobał to trochę $ i masz środowisko. U mnie w poprzedniej robocie phpowcy na maku używali phpstorm, netbeansa i aptana, a najbardziej ogarnięci po prostu w vimie i podobnych edytorkach klepali.
  • Odpowiedz
@vrdst: W robocie mam PHPStorma, ale jednak płacić kilka stów, żeby w domu poużywać (raczej za kasę po godzinach nie robię) to jednak trochę mi szkoda kasy :)
  • Odpowiedz
@AvantaR: jak masz w robocie phpstorm to pewnie masz login i haslo do swojego konta z licencja. Uzyj jej w domu? Jedyne ograniczenie jest takie ze tylko jeden phpstorm z tym samym kontem moze byc wlaczony w danej chwili.

Ja tak uzywam intellij
  • Odpowiedz