Wpis z mikrobloga

@a5f5c1: mam 4x 2/16 i fixa lapie do 30 sek, zrywania polaczenia nie doswiadczylem. Ogolnie GPS dziala o niebo lepiej niz w tablecie teclast x70, ktorego wczesniej uzywalem w samochodzie jako nawigacji.
  • Odpowiedz
@a5f5c1: To moj pierwszy tel Xiaomi wiec porownania nie mam, ale wyswietlacz, bateria i jakosc wykonania na +, poki co nic mnie nie irytuje i oby jak najdluzej tak bylo :) jak to swiezy android chodzi szybko i bez przycinki, zobaczymy za pol roku :)
  • Odpowiedz
@Schrebatsky: możesz jeszcze napisać, gdzie kupowałeś? Zamierzam kupić telefon na allegro od w miarę pewnego sprzedawcy, ale wiadomo, że cena nieco wyższa, warto kupić np. na #gearbest? Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
@a5f5c1: Kupilem na ali jak byly urodziny i cashback 30% wyniosl mnie cos kolo 300 zl. Kup na gearbest albo bangood cena duzo lepsza i teraz masz wysylke PDM niby bez VAT. Poczytaj tag to znajdziesz kupony. I bierz wysylke kurierem bo jak poczta to celnicy sie ostatnio dowalaja o certyfikaty i instrukcje
  • Odpowiedz
@Schrebatsky: nawet jeśli kupowałem coś kiedyś na gearbest mogę wykorzystać taki kuponik :) ? W sumie fajnie byłoby przytulić redmi 4x za kilka stówek mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Czym jest wysyłka PDM?
  • Odpowiedz
@Pirzu: jak z tym gps'em w końcu :) mówiąc w recenzji, że nie najszybciej łapie fixa miałeś na myśli, że czasami nie znajduje go przez kilka minut, czy maksymalny czas łapania fixa to np. do 30 sekund na otwartej przestrzeni?
  • Odpowiedz
@Pirzu nie miałeś może problemów z powiadomieniami messengera w tym telefonie? Bo męczę się już z tym kilka dni , zmieniałem Romy z globala na xiaomi.eu, wszelkie ustawienia w systemie z forum miui i dalej to samo. Mam już dość tego telefonu :/
  • Odpowiedz