Wpis z mikrobloga

Jest ktoś jeszcze nie widział Happy Valley to KONIECZNIE niech rusza na #netflix albo piratebay czy cokolwiek lub bbc iplayer jeśli z #uk. Rewelacyjny serial trzymający w napięciu od pierwszych minut pierwszego odcinka. Obejrzelam wczoraj pierwszy sezon i mimo 4h snu i 9h zmiany w pracy siedziałam do 2 w nocy i oglądałam :D #seriale #polecam a przy okazji, bo mam straszna fazę na brytyjskie seriale, poleca ktoś cos?
potocko - Jest ktoś jeszcze nie widział Happy Valley to KONIECZNIE niech rusza na #ne...

źródło: comment_4LuViX8ucB0wqqj3hgMpsClFJaNWfzdH.jpg

Pobierz
  • 20
@Utiopa: filmweb: "Nieustępliwa sierżant policji, Catherine Cawood, rozwiązuje zagadki brutalnych zbrodni popełnionych w urokliwej angielskiej dolinie." Brzmi dość banalnie ale ogólnie to dobrze opisuje co jest grane. Zwroty akcji i zawały serca gwarantowane :D
@potocko: Ogólnie to doktorek jest gówniany i leci na starych fanach.
Odcinki są miałkie i bez polotu. Konwencja siedzenia tylko na ziemi mocno obmierzła.
Happy Valley to KONIECZNIE


@potocko: potwierdzam, bardzo dobry kryminał.

(...) a przy okazji, bo mam straszna fazę na brytyjskie seriale, poleca ktoś cos?


Broadchurch, Line of Duty (dzięki @catch za polecenie, obejrzałem póki co pierwszy sezon, świetny :)), Luther, One of Us, Paranoid, The Five, The Level, The Secret.