Wpis z mikrobloga

Składy Arsenalu na mecz z rzeźnikami ze Stoke City:

Orki XI: Butland; Johnson, Shawcross, Martins Indi, Pieters; Whelan, Cameron, Allen; Arnautovic, Diouf, Shaqiri.
ławka: Grant; Muniesa, Berahino, Adam, Walters, Crouch, Ramadan.

Arsenal XI: Cech; Holding, Mustafi, Koscielny; Bellerin, Coquelin, Xhaka, Monreal; Özil, Alexis; Giroud.
ławka: Ospina, Gabriel, Ramsey, Walcott, Iwobi, Welbeck, Elneny.

Ciekawe czy znowu będę oglądał popis tych wirtuozów środka pola, nie ogarniam dlaczego nie gra Elneny skoro Ramsey jest nie w pełni sił. Lucas chyba faktycznie pobił Wengera i opuści w lecie klub.

Tak tylko przypomnę Xhaka&Koklę:
- 12 spotkań
- 4 wygrane
- 3 remisy
- 5 porażek
- 20 strzelonych bramek
- 21 straconych
#mecz #arsenal #skladynamecz
Pustulka - Składy Arsenalu na mecz z rzeźnikami ze Stoke City:

Orki XI: Butland; J...

źródło: comment_mxuR4KLpstcYScj710XJWfsYWjxonlLb.jpg

Pobierz
  • 6
już nie te czasy, gdzie stoke ostro grało


@DizzyEgg: w ich małych derbach z Arsenalem u siebie co prawda nie tak jak za Pulisa, ale zawsze grają ostro.
@Ragnarokk: Giroud w pierwszym, ale wiesz, że jeszcze nie zdobył bramki na Britanni? - dzisiaj będzie miał okazję zmienić tą niechlubną statystykę. :P
@Pustulka Boję się tej kombinacji w środku pola. Coq od dłuższego czasu jest strasznie niepewny. Jak ostatnio narzekałem na Aarona, to teraz puściłbym w pierwszej jedenastce. Ew. powołałbym się właśnie na Elnenego. Mocna obrona, trójka z tyłu wygląda naprawdę poważnie. Cieszy mnie Monreal na wahadle, w meczu z City dawał sobie radę + jego zgranie z Alexisem wiele wnosi do ofensywnych akcji z lewej strony. Bellerin do przeżycia, choć ostatnio jakby trochę
Bellerin do przeżycia, choć ostatnio jakby trochę mdły


@plutokomuna: Bellerin gra z kontuzją dlatego to tak wygląda, w lecie przejdzie w końcu operację.

Jak ostatnio narzekałem na Aarona, to teraz puściłbym w pierwszej jedenastce


@plutokomuna: Ramsey z Xhaką nie grał tak źle, Koklę zabije mobilność i kreatywność środka pola.