Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopki mam pytanie ,czy ktoś miał styczność ze sklepem internetowym http://www.kuzniewski.pl/ zamówiłem u nich komputer(zwykły nie jakieś tornado, zależało mi na małej obudowie typu SFF) miesiąc temu (całe szczęście ze nie zapłaciłem przelewem, tylko kasa przy odbiorze u kuriera)i tak czekam święta ,majówka pan pisze ze wysyłają ja czekam dalej nic ,od tygodnia całkiem echo,na ich stronie po wpisaniu numeru zamówienia pisze ciągle '''W trakcie realizacji"" link do zrzutu ekranu .
Z sklepem jest ciężko o kontakt telefoniczny mam wrażenie że pracuje tam tylko jedna osoba odpowiedzialna za wszystko,nie polecam tego sklepu,nie pisze tego złośliwie ale to pierwszy sklep internetowy w którym na towar czeka się ponad miesiąc,i dalej człowiek nie wie czy dostanie towar czy nie bo sklepowi najwyraźniej nie zależy na sprzedaży.
źródło: comment_JlQVLVfmZLdqT2mICVqjALotEfSq52eZ.jpg
  • 7
@Dilinus: To po co ta cała szopka zdjęcia kilku siedzib firmy z szyldami sklepu? ludzie na zdjęciach pracujący na telefonach,w serwisie itp itd taka piękna reklama budzącą zaufanie firmy, nawet ich zrealizowane zlecenia budzą zaufanie na opineo dużo pozytywnych opinie plus kilka negatywnych do tego Rzetelna firma itp itd
@Duze_piwo: jak długo czekałeś ja od 07.04.2017(do dziś)a dopiero po tygodniu ktoś się zorientował(po moim telefonie) że wpłynęło im zamówienie,potem dostałem maila (mam je wszystkie) o tym ze wysłali potwierdzenie na maila i dzwoni na mój nr telefonu ,a to była nieprawda nic takiego nie miało miejsca ,a nawet gdyby tak było to powinni mieć kopie tego maila którego rzekomo do mnie wysłali.
Pierwszy raz spotkałem se z taką firmą sklepem