Wpis z mikrobloga

Witajcie,
po raz pierwszy robię #rozdajo.
Do rozdania jest jedna sztuka AQma Led Control. Oczywiście sprawdzona i z wgranym oprogramowaniem. Dla szczęśliwego zwycięzcy zapewniam support.
Urządzenie to i jego działanie można zobaczyć tu, dla #akwarystyka jest to duże usprawnienie. Projektantem oraz producentem i jedynym właścicielem jest mój przyjaciele któremu postanowiłem pomóc w promocji jego myśli technologicznej.
Warunkiem umożliwienia sobie możliwości zdobycia tego cudu technologicznego jest zaplusowanie tego wpisu i cierpliwe wyczekiwanie na losowanie które odbędzie się w niedzielę tj. 14.05.207 o godzinie 20:00. Szczęśliwiec który okaże się zwycięzcą dostanie info na pw oraz w krótkim terminie paczkę z AQma Led Control
  • 6
  • Odpowiedz
Interesujące. akurat kupiłem moje pierwsze 5m ledow i zastanawiam się jak to w szafie i za tv rozplanować. Taki sterownik może móglby w tym pomóc. Tak czy siak mam 1 zasilacz i kontroler RF, a do drugiego kompletu brakuje wszystkiego w tym czujnika pir. W ogóle jestem ciekawy jak mi to wyjdzie i czy ładnie będzie rozświetlać wszytko po zamontowaniu w profilach.
  • Odpowiedz
@mar7707: Mega zajebiste rozdajo!
Do aqma przymierzam sie od kilku miesiecy, ale ostatnio moje akwarystyczne złotówki ( ͜͡ʖ ͡€) musiałem przeznaczyć na nowy filtr, tak wiec zakup sterownika został odłożony na rok 2055 ;)

Dużo plusów już złapałeś, nie sadzilem ze tyle aktywnych akwarystów mamy na mikroblogu
  • Odpowiedz