Wpis z mikrobloga

@TrueSlav: Anyż(chociaż ja to wciąż uważam za lukrecje) ma bardzo specyficzny aromat, który trzeba lubić. Sama tabaka nie jest zła, ale nie do codziennego użytku.
  • Odpowiedz
@SunnO: Co jeszcze zaliczasz do #nadtabaka? :D
@TrueSlav To jest chyba moja 4 tabaka, więc nie mogę się tutaj popisać jakąś dużą znajomością tematu, ale ma bardzo bogaty aromat, chociaż czasem jest za słodka.
  • Odpowiedz
Co jeszcze zaliczasz do #nadtabaka? :D


@K4MIL: aż tak pysznej jak Lowen nie spotkałem ale może medic? Spearmint? Jeszcze kiedyś miałem parę ale nazw nie pamiętam a też miały podloty do nadtabak.
  • Odpowiedz
@K4MIL: jeżeli tak z głowy mam powiedzieć jak u mnie było to ozona pomarańczowy>czarny gawith>lowen>gletscher prise>ozona spearmint>medicated 99
najczęściej szedł czarny i ozona spearmint
  • Odpowiedz
@K4MIL: !

Jeszcze Alpina była taką kultową tabaką wśród moich znajomych, tylko te owoce leśne szybko się "nudziły", no i klasycznie Red Bull, aczkolwiek to już tak sporadycznie, bo jednak mocna. Nic więcej nie pamiętam.

Wciągałem tak przez 3-4 lata mniej więcej, aż w końcu uznałem, że za dużo już i raczej z przyzwyczajenia, niż dla jakiejś tam przyjemności, więc przestałem kupować, ale gdyby ktoś poczęstował to chętnie. ( ͡
Pete1 - @K4MIL: !

Jeszcze Alpina była taką kultową tabaką wśród moich znajomych, t...

źródło: comment_vPuiDcm4Yl5VWPJO4Hs12a2VphBYtcxQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz