Wpis z mikrobloga

W końcu oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2 jest na wyprzedaży!
Tylko 137$ z kuponem GBMIAIRP
Wysyłka darmowa przez nowe "Priority Line" (normalnie kosztuje 50$+). Kiedy sam zamawiałem w styczniu też z darmową wysyłką, to dostałem kurierem DHL już po 10 dniach od zamówienia.

Sam oczyszczacz świetny, kontrolowany przez telefon, można zdalnie włączać i sprawdzać poziom zanieczyszczenia. Można też ustawić, żeby sam się uruchamiał o którejś godzinie - ja miałem ustawione, żeby uruchamiał się godzinę przed moim powrotem z pracy. Wyłączenie też można zaplanować, albo o podanej godzinie, albo po oczyszczeniu powietrza do pewnego poziomu.

Filtr ma starczać na pół roku z tego co pamiętam, ale ja przez to że włączałem go tylko w razie potrzeby, to zużyłem dopiero ledwie 10% w okresie zimowym.

Oczyszczacz pozbywa się nieprzyjemnych zapachów z powietrza, jak i wszystkich innych. Kiedy pochodzi trochę, to powietrze w ogóle nie pachnie, niecodzienne zjawisko. Wolałbym zapach świeżości, ale nie można mieć wszystkiego ;) Fajne jest to, że w zimie praktycznie nie wietrzyłem pokoju, a powietrze w pokoju było jak z wentylowanego laboratorium.

Jak ktoś ma pytania to śmiało, mogę też wrzucić fotki wieczorem.

bezref
#cebuladeals #xiaomi #purifier #kupony #gearbest
  • 9
a co z kurzem? widać że jest go mniej czy nie ma róznicy?


@Kry00: filtr czasem trzeba odkurzyć bo zbiera tego kurzu sporo, natomiast nie myśl, że w domu nie będziesz musiał odkurzać :) w tej kwesti nic się nie zmienia

A takie filtry to gdzie i po ile dostanę?


@GIBbeer: od 30$ w górę, są 3 rodzaje filtrów, ale nie testowałem tych lepszych
ja od listopada do marca zużyłem
oczyszcza tylko zapach, czy smog również?


@Chicane: smog to główny cel, zapach przy okazji.

a co z kurzem? widać że jest go mniej czy nie ma róznicy?


@Kry00: jest mniej kurzu, ale ja szczerze mówiąc wolałem odkurzać, żeby filtr starczył na dłużej. Chociaż może kurz nie zatyka tych mikroporów i wystarczyłoby ten filtr później z niego przedmuchać - jeden mój znajomy robi tak z oczyszczaczem innej firmy i mówił że
@robert83 przez DHL jest z tego co wiem niemal pewny VAT, z priority line nie wiem, mówią, że taki rodzaj przesyłki może go omijać. Ale gearbest zaniża wartość przedmiotu do 50$, dzięki czemu zapłaciłem tylko 49 zł.

I jeszcze zapomniałem wspomnieć, że można dostać cashback, chyba nawet 25$ jak założysz konto ebates z mojego refa (podzieliłbym się zyskiem)