Wpis z mikrobloga

Jestem programistą w jednej z firm świadczących usługi podróżnicze. Z ciekawości dzisiaj wszedłem do bazy danych zobaczyć czy śmierć Magdy coś do tej pory zmieniła. Nic. Polaki biedaki, cena czyni okazję a jakaś tam Magda w mediach pewnie ćpunka i szmata. Przynajmniej tak staram się sobie tłumaczyć to, że zamawiają ciągle wycieczki do Egiptu (zaraz obok tego, że może o sprawie Magdy nie wiedzą). Tyle jeśli chodzi o wpływ sprawy Magdy na popyt Egiptu przynajmniej w tej agencji turystycznej w której ja pracuję.

#magdalenazuk #magdazuk #cebuladeals
  • 12
  • Odpowiedz
@apatyk: Żeby obrzydzić coś taniego musiałaby ruszyć cała machina medialna nastawiona na oczernienie. Na razie przekaz jest taki, że: coś się jej stało, ale nie wiadomo co. Więc taki Kowalski z Kowalską, którzy jedyne informacje mają z telewizora nie mogą być jeszcze w żaden sposób nastawieni w przeciwieństwie do tych, którzy się sprawie przyglądają.
Po prostu oceniasz ze swojej własnej perspektywy.
  • Odpowiedz
@apatyk: nagle wszyscy z tego powodu mają zmieniać plany? no zginęła dziewczyna, przykra sprawa, ale jakoś nie przypominam sobie takiego drugiego podobnego przypadku, ludzie jeżdżą i nic się im nie dzieje, a dostać po głowie można również pod swoim domem
  • Odpowiedz
@apatyk: no widzisz, u ciebie "szaraki" latają a u mnie korpoludki na służbową podróż do egiptu czy turcji potrzebują zgody... Ba! Gościu będąc pakistańczykiem pracującym w singapurze musi miec zgodę bezpośredniego managera i zespołu zajmującego się bezpieczeństwem żeby polecieć do domu na weekend...
  • Odpowiedz