Wpis z mikrobloga

Czemu zwolennicy opozycji, jak się z nimi nie zgadzasz, to od razu wyzywaja Cie od pisiorow? Xd Bo ni #!$%@? tego nie rozumiem, jak mozna miec tak ograniczone pojecie o polityce. Jakby byly tylko 2 opcje. #!$%@? mnie to niemilosiernie, szczegolnie jak ktos np. nie czail po kiego jest ten #marszwolnosci, to od razu TY KACZYNSKA #!$%@?, IDZ DO KOSCIOLA SE A NIE SIE MIESZASZ. Przeciez tamci tak samo w #!$%@? robili (moze dyskretniej ale z takim samym #!$%@?) jak i teraz PiS.
#polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@mejteusz: nie robili tego samego, w tym rzecz

Nie rozmontowali TK
Nie chcieli przejąc kontroli nad sądami powszechnymi, co robi PiS
Nie chcieli przejąć kontroli nad prokuraturą, co robi
  • Odpowiedz
  • 29
@spere Nie rozmontowali TK powiadasz... A jak wsadzili swoich sedziow poza jednym (nie no, jeden byl z PSL). Czuje sie tak samo robiony w #!$%@? jak przy tamtych, jedno to rak i drugie to rak jak dla mnie. Tak samo jak ludzie glosujacy metoda "A ŻEBY TAMCI NIE WYGRALI".

@Haqim I jedno i drugie chcialo napchac sobie do kielni, czyż wiec to nie takie same gowno..
  • Odpowiedz
@mejteusz: w drugą stronę jest to samo. Powiesz że ci się nie podoba to co pis robi z sądami to od razu "ty lewaku, sbeku #!$%@?, ojciec pewnie w bezpiece huehue od koryta oderwali i płaczesz teraz ubeku huehuehue"
  • Odpowiedz
  • 1
@cichy1405 Wlasnie tez #!$%@? mnie ta hipokryzja bijaca od wyborcow jednej i drugiej opcji politycznej. Nie obchodzi ani tych ani tamtych Polska tylko zeby do wladzy dojsc i porzadzic sobie. Jakby ich cokolwiek obchodzilo to by sie jakos dogadali i wspolnymi silami doszli do czegos. Ci maja wladze tutaj, a tamci w PE maja chody..
  • Odpowiedz
@mejteusz: Ja nawet nie czuje sensu z toba rozmawiac, bo albo nie wiesz o czym mowisz albo klamiesz. To pieknie widac po twoim przykladzie o wsadzaniu "swoich sedziow TK", co nie jest prawda, za obu kadencji PO przewazajaca czesc sedziow TK byla wybierana takze glosami opozycji (zobacz ilu z sedziow TK ktorych PiS krytykuje, wybral sam Kaczynski). To ze ktos chce sie nachapac kasy jest zle (co napisalem w pierwszym
  • Odpowiedz
@mejteusz: wczoraj przecinałem zebranie na placu bankowym bo chciałem przejść i szedłem za rodziną, matka, ojciec, 2 dzieci oraz podwójny wózek. W pewnym momencie turbo lewaki zaczęły prychać do kobiety, co ty tu robisz, ty tu nie pasujesz, chyba ci sie coś pomyliło, ONA NIE JEST Z NAMI< PO CO TU PRZYSZŁA. Ja #!$%@?....
Mówili to ludzie w wieku 5x-6x lat.
  • Odpowiedz
@mejteusz: jakich swoich sędziów?! Człowieku, tam zasiadała elita polskiego grona akademickiego i sądownictwa. Oczywiście jesteś ogromnym ignorantem i masz to w dupie, ale właśnie przez takich jak ty PiS rozmontowuje sobie cały trójpodział władzy
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover I dziwnym trafem byla z jednej opcji... Moim zdaniem TK powinien sie skladac po rowno z kazdej opcji politycznej a nie ustawiane przez Sejm (zalezy kto u wladzy to sobie ustawi)
  • Odpowiedz