Wpis z mikrobloga

@Kwilos: Gdyz grają juz o pietruszkę? Maja utrzymane 7 miejsce do konca sezonu i tu sie nic nie zmieni? Piłkarze i trener na pewno nie bedą sie spinać o wynik byc moze zagrają młodzi zawodnicy. Nie zagra tez na pewno kilku graczy z powodu kontuzji. Jedyne co za nimi przemawia to to ze lukaku bedzie chciał utrzymać pozycje lidera króla strzelców i moze cos ukąsi choc i tak ma 3 bramki
@lobuzzzzz: Dla mnie nie jest nieporozumieniem i dlatego to gram. Skoro jesteś taki pewny to dlaczego nie zagrasz za cały swój dobytek na 1X? Tylko każesz mi zmienić mój bet? Poczytałem, przeanalizowałem i wybrałem takie mecze,a nie inne. Nie twierdze iż Everton jest tu pewniakiem, ale podjąłem decyzję, że warto go zagrać;)
@Kwilos: nie kaze ci niczego zmieniać tylko sugeruje. To sa twoje pieniądze i przeznaczysz je na co tylko chcesz. Spytałeś sie czemu masz nie grać to ci napisałem rzetelna odpowiedz. Całego majtku nie gram ale stawkę 8/10 na Swansea 1x postawiłem. Ja cie zapytałem czemu grasz na Everton to mi nie odpowiedziałeś. No ale cóż powodzenia :) Przynajmniej jeden z nas bedzie szczęśliwy po meczu.
@Kwilos: dokładnie, a tak swoja droga ostrzegałem :) Jutro tez możemy tak przedyskutować typy i wybrać jakies wspólnie perełki. Myśle, ze co dwie głowy to nie jedna. I to co ja przeocze mozesz ty zauważyć i odwrotnie :)

@kicjow: chyba nie wiesz, co to znaczy wymiana poglądów kolego
@Kwilos: Oo to jak wrzucisz to mnie zawołaj. Noo i na Lipsk był całkiem fajny kurs bo z tego co pamietam to cos koło 2. Ja i tak specjalizuje sie i obserwuje tylko Premier League. Reszty lig nie znam tak dobrze jak ja. Wiec jak cos z Premier League to wołaj! Wspolnie przeanalizujemy :)