Wpis z mikrobloga

@FeniEnt: Gdyby mi ktoś coś powiedział, ale w #!$%@? na którymś tam kanale dali ogłoszenie parafialne, a człowieka wołają na inby i ma czas TSa przeglądać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FeniEnt: na serwerze ts były dwie dywizje, osoba której był ten serwer była z 2 dywizji. Wczoraj cała 1 dywizja dostała bana, bo "informacja była na serwerze" tyle, że nikt jej nawet nie widział i mimo tego, że siedzieliśmy tyle czasu obok siebie, to właściciel nawet słowem się nie odezwał na ten temat i teraz jakieś bagno się porobiło ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Norskee: @Knight3000: @Wolvi666: @slommy: No to niech pierwsza dywizja zaczyna używać Discorda i zacznie mieć #!$%@? na drugą. Nie wiem czy darmowa grupa ma jakieś limity użytkowników, ale obecnie moim zdaniem jest to opcja lepsza niż TS.

Ma wygodny chat głosowy i "pisemny", więc nie byłoby problemu z tego typu informacjami. Na TSie wszystko znika jak się zamknie program, na Discordzie zostaje, więc można powiesić jakieś ważne informacje
@FeniEnt: w zasadzie to sobie możemy założyć stronę. Mamy prawie 100 członków, więc jest też możliwość zrobić trochę ruchu na niej i poprosić o licencję NPL od teamspeaka, ale to już kwestia do rozpracowania
DISCORD jest trochę ciężkawy w porównaniu do tsa. Na stacjonarce może to różnicy nie robi, ale jak bym mial na lapku korzystać to już trochę gorzej, a inni mają jeszcze słabszy sprzęt( ͡º ͜ʖ͡
@Norskee: Mam bieda lapka i nie zauważyłem większych różnic w grach. Wszystkie komunikatory są na tyle lekkie, że jeśli coś uciągnie WoT, to raczej nie powinni mieć problemu z dodaniem któregoś z nich. ;)
@FeniEnt: serwer byl nonprofit czyli wlasciciel nie powinien czerpac zyskow z udostepniania go a od nas zaspiewal 400 zl za rok na dodatek nie przyszedl do nas pogadac o tym czy cos tylko pobanowal na na ts i jest git typowa gimbaxD


Szkoda szczepić ryja licencja jest no profit ale gdzieś to musi stać i serwer dedykowany nie jest za free ale taki lamus jak ty tego nie rozumie odrazu wyzywa
@Knight3000: jaki janusz? Adrian jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na serio. Na początku, kiedy stary TS umar bo Kwiat Tojadu zmienił passy dostępowe, zaproponowałem ts'a. Potem rzuciliście mi golda za 3 miesiące z góry, no okej, potem było mówione, że co 3 miesiące będzie rzucane. Nie lubię się upominać o swoje i tak minął rok 2016. Ostatniego czasu przypomniałem sobie o tym i dałem notkę
@b4rney: gimbaza, bo koleś nawet słowem się do nas nie odezwał. Jak dostaliśmy bana, to ktoś od nas wszedł z innej tożsamości zapytać o co chodzi, to wyszedł z TSa i sprawa załatwiona.
Już nie wzpomnę o tym, że 400zł chciał. Za tyle to sobie sami możemy komercyjny serwer kupić