Wpis z mikrobloga

Dopiero kilka dni temu obejrzałem po raz pierwszy #batmanvsuperman, od razu Extended Cut. Ehhhh, nie sądziłem że to naprawdę jest takie złe, kompletna porażka, praktycznie nic dobrego z filmu nie jestem w stanie wyciągnąć, nawet #soundtrack Pana #hanszimmer niezbyt dobry, bo przekombinowany, a zwykle jego muzykę uwielbiam.

Później nadeszła pora sprawdzić Extended Cut #suicidesquad, wcześniej widziałem dwa razy wersję kinową. Film jest lepszy dzięki dodanym scenom, ale tylko odrobinę, ogółem to wciąż niski poziom. Oczywiście i tak dużo lepszy od powyższego gniota. Muzyka za pierwszym razem się podobała, ale później się znudziła, jest też zbyt nachalna.

Z niepokojem czekam na #wonderwoman i #justiceleague, może chociaż jeden z tych filmów będzie lepszy od tego co tu się działo. Aaa, #manofsteel też widziałem, najlepszy z tych wszystkich, ale wciąż tylko niezły w mojej opinii.

Takie pytanie do kogoś kto się zna, dlaczego DC nie połączyło nowych filmów z serialami? Wydaje mi się że #marvel wyszedł na tym na dobre, czy nie? Na bieżąco śledzę #gotham, które naprawdę lubię i gdyby chociaż drobne elementy się zgadzały z filmami to byłby to dodatkowy plus.

Nie widziałem jeszcze #arrow i #flash, warto? Wiem że te dwa są ze sobą połączone, ale z drugiej strony boli mnie, że to znowu inna rzeczywistość od tej w Gotham i w filmach.

Co do animacji to większość lepszych już też mam za sobą, Zabójczy żart to faktycznie żart, zmarnowana okazja. Najlepszy wg mnie był Atak na Arkham i Red Hood, ten pierwszy to przykład jak powinien mniej więcej wyglądać kinowy Suicide Squad. Za najlepszą kreskówkę, wiadomo jaką, dopiero będę się zabierać.

Btw wciąż jestem zdania, że najlepszy #batman wyszedł spod klawiatur #rocksteady, seria Arkham to arcydzieło, nawet animacja o której wyżej wspomniałem. Mam ogromną nadzieję że dostaniemy jeszcze od nich gry, w których zajmą się większą częścią uniwersum. Zaraz za nimi Pan #nolan, jego realistyczne podejście było super, ale nie bardzo miał przez to jak wyjść poza Batmana, już postać Bane'a imo słabo mu wyszła.

Ależ się rozpisałem, ciekawe czy ktoś w ogóle przeczyta xD Sorki za #!$%@? tagami, próbuję zebrać trochę opinii na ten temat.

#film #serial #opinia #tldr
Pobierz BigBadBat - Dopiero kilka dni temu obejrzałem po raz pierwszy #batmanvsuperman, od ra...
źródło: comment_r8yL04Wr0PXnNTJnhljfqImOPSytU2Vh.jpg
  • 6
Zaraz za nimi Pan #nolan, jego realistyczne podejście było super, ale nie bardzo miał przez to jak wyjść poza Batmana, już postać Bane'a imo słabo mu wyszła.


@BigBadBat: ale i tak trylogia Nolana zostawia w tyle wszystko co wyszło później zarówno od DC jak i Marvela, bo to po prostu są filmy robione przez kogoś, kto zna się na filmach, a nie wysokobudżetowy serial tworzony przez producentów DC/Marvela.

@jablkabanany Z Marvela póki co widziałem jedynie Strange'a, może za jakiś powoli sięgnę po Iron Mana i Hulka. Noo, kilka X-Menów jeszcze, ale to nie MCU. Chociaż filmami byli całkiem niezłymi (pierwsze części) i #!$%@? też (pierwszy Wolverine). A Strange średnio mi podszedł, no ale może to dlatego że widziałem jako pierwszego.
@jablkabanany A co do Nolana to pełna zgoda, Dark Knight jest jednym z niewielu filmów, które mogę oglądać wiele razy i mnie nie nudzą. Początek też super, trzecia część trochę mniej, ale i tak kilka klas lepsza od "DCEU" ;/

Również muzyka Hansa bardzo dobra w całej trylogii.