Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki/Mirabelki, robię małe #sprzedam #laptopy #dell #notebook #komputery
Oddam w ręce dobrych Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laptop Dell Inspiron 17R5721 z prockiem Core i7-3517U 2 rdzenie, 4 wątki 1.9GHz, turbo do 3.0GHz + dedykowana grafika Radeon HD8730M 2GB
Oddam za 380zł razem z wysyłką.
Teraz wyjaśnienia czemu taka cebula ( ͡º ͜ʖ͡º):
1) oddam samego laptopa + zasilacz. (nie ma RAMów, dysku)
2) na matrycy jest chyba 4-5 bad pixeli (górny prawy róg) nie są spejclanie uciążliwe, jak się przyjrzy to widać.
3) Bateria - zywotność około 30%. (laptop leży od dłuższego czasu i szuka domu)
4) może brakować kilku śrubek (max 3), ale sam laptop się nie rozpada jak na swój wiek ( ͡º ͜ʖ͡º)
5) wentylator chłodzenia procesora do wymiany - prawdopodobnie poszło łożysko. Harczy strasznie, chyba że znajdzie mu się odpowiednią pozycję to jest cisza. (wymiana to rozwalanie całego laptopa. kiedyś próbowałem i odpuściłem jak zobaczyłem ile z tym roboty, więc odpuściłem i wtedy zawieruszyło się kilka śrubek)
6) na pokrywie ślad po naklejce (z pingwinem ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Jeśli ktoś z Mirków zainteresowany to PW, mogę dorzucić dalsze zdjęcia i obgadać szczegóły.
Zdjęcie laptopa w komentarzach (w tym bad pixele na matrycy), a poniżej specyfikacja ze strony della na podstawie Service Tagu.
super_tux - Drogie Mirki/Mirabelki, robię małe #sprzedam #laptopy #dell #notebook #ko...

źródło: comment_iK39FZVKx432sKF8Mbu6OuvWVOrObXDt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz