Wpis z mikrobloga

#sakuraquest - brak muzyki w wielu scenach jest naprawdę mocno odczuwalny, przez co anime miejscami wydaje się nieco "puste". MC pewnie jakby dostała buteleczkę z napisem "Wypij mnie" i ciastko z "Zjedz mnie" też by pewnie łyknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy chciałeś robić transformersy, ale budżet wystarczył tylko no maszynę vendingową. Ktoś tutaj się chyba naoglądał Elysium z Mattem Damonem. Ale tak całkiem serio - to nieźle oddali wygląd egzoszkieletu jak obecnie to wygląda. Ale z tą rąsią to trochę popłynęli. Ogląda się nieźle - głównie przez to, że możemy podejrzeć jak wygląda prowincja Japonii co samo w sobie jest ciekawe, ale jednak tempo miejscami jest usypiające. Jakby to u nas zrobić z jakimś świętym to by się taki zrobił ruch, że z rozpędu zdobyto by Jerozolimę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No proszę jak chcą to dają radę używać jakiejś muzyki w tle.

#anime #jaqqubizarrecontent
jaqqu7 - #sakuraquest - brak muzyki w wielu scenach jest naprawdę mocno odczuwalny, p...

źródło: comment_9ldMhQKyo7VEMgXomVlcK7wQ2YU9s5Bj.jpg

Pobierz
  • 5
Ale to typowy slice of life, tempo jest idealne. Zabrzmiałeś raczej jak ktoś, kto raczej mało miał z tym gatunkiem wspólnego wcześniej. Mnie tam nic nie usypia. Co do muzyki - jeśli mam być szczery, nie zauważyłem (albo raczej nie usłyszałem) tego.
@jaqqu7: Shirobako też nie miało muzyki i było rewelacyjne.

Mnie Sakura Quest weszło w momencie jak w drugim odcinku ucięta została klisza "zadanie nie do wykonania, to na ostatni moment coś uratuje sytuację". Nie #!$%@?, jak zadanie jest nie do wykonania, to zostajesz z tysiącem przeterminowanych ciastek ^^
@Higurashi777: @FieryLuke: No jedną z moich ulubionych serii z zeszłego roku jest ta o tworzeniu słownika, więc... Bardziej mi chodzi o to, że część scen można by zmienić w montage paru scenek dla nieco poprawienia tempa. Jak pisałem, to może być tylko moje wrażenie, ale jednak wolałbym żeby częściej używali soundtracku.