Wpis z mikrobloga

SegWit oficjalnie został zaakceptowany (òóˇ) (òóˇ) (òóˇ)!
Parę chwil temu, został wykopany ostatni potrzebny blok nr 6048 w Period 6, który sygnalizował SegWit. Wykopała go kopalnia F2Pool.

Czyli od teraz, już o nic nie musimy się martwić, to, że SegWit zostanie wprowadzony jest przybite i nieodwracalne. Teraz za 2 tygodnie, zostanie on aktywowany, czyli zostanie przeprowadzony Softfork i cały LTC będzie oparty o SegWit.

Join the ride!

#litecoin #ltc #kryptowaluty #bitcoin #btc
MelomanBTC - SegWit oficjalnie został zaakceptowany ᕦ(òóˇ)ᕤ ᕦ(òóˇ)ᕤ ᕦ(òóˇ)ᕤ!
Parę ch...

źródło: comment_Q02w3mOPDSIyYhZNUv9K4Ny0dqd12qfW.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: to teh moon :D
@Zontabo: nie, LTC będą dokładnie takie same, bo to softfork, czyli zmiana w walucie, ale taka, że stare oprogramowanie dalej będzie akceptowało czyli łańcuch nie rozdzieli się na 2
  • Odpowiedz
  • 2
@Zontabo #!$%@? się znasz. Masz poziom inteligencji na poziomie Amelka czyli 0. Dlatego w żadnym stopniu nie zamierzam marnować czasu na wytłumaczenie Ci, że wzrosty dopiero przed nami :)

@caribbean Nie czytaj postów tej ameby. Zerknij w jego wpisy jakie daje na mirko i zobaczysz, że koleś albo trolluje albo jest pozbawiony mózgu.
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: A wytłumaczysz mi? Interesuję się kryptowalutami już jakiś czas, ale pod kątem kursu zacząłem je analizować dopiero kilka dni temu i spodziewałem się, że wraz z zaakceptowaniem SegWitu Litecoin od razu skoczy. Czemu się tak nie stało i czemu ma się dopiero wydarzyć?
  • Odpowiedz