Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 1!
--------------------------------- WYNIKI ---------------------------------

Pierwsza edycja Wielkiej Wykopowej Bitwy Filmowej oficjalnie dobiegła końca!
Niekwestionowanym zwycięzcą zabawy został Matrix!

Pełne wyniki fazy pucharowej: KLIK
Drabinka fazy pucharowej: KLIK

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo! Do zobaczenia w przyszłości!

#mirkoserial
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 1!
-------------------------------...

źródło: comment_uvKdQAYouqedAKkMP8qbPBx0r7Fiznd8.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Po pierwsze jestem zaskoczony tak wysokim miejscem Efektu Motyla, bo to film do bani, ale idiotów zawsze wielu...
Po drugie 12 Małp jako film S-F...he he... ale, że najlepsze filmy robi Gilliam to kibicowałem mocno.
Po trzecie Matrix jest o DMT a nie jest filmem S-F kung-fu. Miejsce 1 zasłużone...
  • Odpowiedz
Po pierwsze jestem zaskoczony tak wysokim miejscem Efektu Motyla, bo to film do bani, ale idiotów zawsze wielu...


@WLADCA_MALP: z czego ty największym idiotą - jak komuś się podoba to, co tobie się nie spodobało, to od razu idiota? Debil, zaprawdę, debil.
  • Odpowiedz
@Matt_888: szkoda, że dużo dobrych filmów odpadło już na początku przez niezbyt trafny wybór rywali w pierwszym/drugim pojedynku (np. Terminator vs Terminator 2 - niemal pewne było który zwycięży, ale moim zdaniem pierwsza część i tak jest lepsza niż wiele filmów, które doszły o wiele dalej). Dlatego proponuję następnym razem zrobić drabinkę podwójnej eliminacji (albo podwójnego K.O.). Takim systemem zawsze gramy turnieje piłkarzyków stołowych, głównie po to, żeby nikt nie
  • Odpowiedz
@Kaczorra: To był świadomy wybór, chciałem żeby duże serie sci-fi niejako "wystawiły" swoich reprezentantów. Chciałem uniknąć sytuacji, w której na koniec zostałyby np. tylko Gwiezdne Wojny.
  • Odpowiedz
@Matt_888: tak, domyśliłem się, ale Terminator był tylko przykładem. Np. w drugim pojedynku odpadł Mad Max, bo trafił właśnie na Terminatora 2, albo Watchmen, bo zmierzył się z Piątym elementem, a obaj ci przegrani mogli spokojnie konkurować z niektórymi wygranymi z czwartej rundy. Podwójne K.O. dałoby szansę na zdecydowanie bardziej wyrównaną czołówkę zestawienia.
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Aha.. jak mam konkretnie podać przykład to jeden - fabuła kompletnie nie ma sensu i nie trzyma się kupy. Jeśli chodzi o teorię chaosu to lepiej to tłumaczy nawet Park Jurajski... Debilem jest ten, kto broni fabułę :))))) Ten film to dno dla dzieci.
WLADCA_MALP - @Fenrirr: Aha.. jak mam konkretnie podać przykład to jeden - fabuła kom...
  • Odpowiedz
@Matt_888: Matrix to film, który oglądałem największą ilość razy więc zawsze miał mój głos. Co do reszty, trochę dziwi mnie brak w pierwszej dziesiątce takich filmów jak Prestiż, Zielona Mila, Skazani na Shawshank czy Shutter Island. No ale, co portal to obyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz