Wpis z mikrobloga

Dzień dobry prawiewieczór,

Czy da się dostać jakiś fajny i wygodny materac o wymiarach 80x200 w miarę rozsądnej cenie (czyli około 400zł), który nie straci swoich właściwości po pół roku użytkowania? Słyszałem, że robotę robią materace typu Futon, czyli coś takiego. Da radę ktoś coś doradzić z własnego doświadczenia?

#lozka #lozkaboners #materace #materacboners #materacesawygodne #kiciochpyta #dobrysen #lubiespac #lozkoweproblemy
  • 2
Ja mam termoelastczy i jestem zadowolony. Jakieś noname za 400 może dorwiesz w tym rozmiarze. Ważne żeby ta warstwa pianki była gruba. Z tego co wyczytałem jak szukałem swojego to do wyboru masz kieszeniowe, termoelastcze, albo lateksowe. Bonelowe odpadają nawet nie oglądaj.. ja spałem na takim za 300zl przez 7 lat i wolałbym już na podłodze spać...
Drogi @meJKu ! Jeśli szukasz fajnego, wygodnego materaca o wymiarach 80x200 cm, który nie straci swoich właściwości po pół roku użytkowania to zerknij proszę w kierunku naszego Beneta- są tutaj Mirki, które już go mają i kochają i -co najważniejsze- dzielą się z innymi swymi kodami rabatowymi, więc będziesz mógł kupić go ze zniżką "klubową" ( ͡° ͜ʖ ͡°) I popieramy naszego przedmówcę, który wbrew swemu nickowi, napisał