Wpis z mikrobloga

@Madio418: sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie bo każdy ma inne preferencje
Osobiście mam swą tel - 5.2' i 4.7' i wiem, że następny tel będę całował w 4.7' bo dużo lepiej mi się z niego korzysta
  • Odpowiedz
@sebool12: No mam własnie dylemat, bo OP3T ma wszystko czego potrzebuje, jedynie zastanawiam się czy 5,5 to nie jest trochę za dużo i oczekuje, że inni coś podpowiedzą bo może ktoś miał taki dylemat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Madio418: przed op3t mialem telefon 5,2 cala i byl idealny. teraz mam faktycznie problem zeby go objac jedna reka (nie mam wcale malej dloni). do tego doszlo jeszcze etui z ramka, ktore odrobine go powieksza. mozna powiedziec ze sie juz przyzwyczailem. mam tez telefon sluzbowy w rozmiarze 5 cali i trzymam go duzo pewniej w dloni.
  • Odpowiedz
@Madio418: o ile sprzętowo i programowo telefon jest świetny, to dla mnie bardzo niewygodny w ręku. Następny telefon jaki sobie kupię raczej na pewno będzie mniejszy, może coś około 5 cali.

To nie jest też wyłącznie wina rozmiaru, ale również grubości. Gdyby nie był taki cieniutki jak karta kredytowa to trzymałby się wygodniej. Jeden z najlepszych telefonów pod względem uchwytu (bo w środku był już kiepski) to była Moto G3.

Elegancko
mrslug - @Madio418: o ile sprzętowo i programowo telefon jest świetny, to dla mnie ba...

źródło: comment_J5MNNZDVwZbzycg5hVldPq2lXJaYhA4Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz