Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MKOBUS: Mam taką jedną super fit znajomą. Fakt, że ciało ma super. Ale co tydzień wrzuca zdjęcia z siłowni różniące się tylko jej ubiorem (mina ta sama, tyłek wypięty też) - a to strój nike, a to Calvin Klein.. Robi to oczywiście dla siebie. PASJA!!! ;)
@MKOBUS: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o $. Na fb roi się od fanpejdży randomowych lasek lansujących się na fit-gwiazdkę, co chwilę jacyś nowi trenerzy personalni i strength-kołcze z papierem za 50zł, anty-glutenowi dietetycy od leczenia dziurawych jelit, itd. Jakiś czas temu sam chciałem wejść w ten rynek ale dałem sobie spokój. #!$%@? wyścig szczurów i szerzący się kult ciała, ehh
@MKOBUS: Zwykły poranek, dzień jak każdy inny. Gosia właśnie skończyła godzinną sesję robienia Selfi. Jest dumna i pewna, że zrobi jeszcze większe wrażenie niż ostatnim razem, gdzie pod zdjęciami w rozpiętych jeansach z wystającymi stringami od Calvina Kleina like zostawili prawie wszyscy koledzy, wszystkie koleżanki… no i faceci koleżanek w sumie też. Dwóch z nich nawet do niej napisało, że jest wyjątkowa, nie taka jak wszystkie inne dziewczyny. Jest niepowtarzalna, inteligentna
@polecam_poczytac_heideggera: Wiesz, nie wiem jakie masz priorytety w życiu i czym dla Ciebie są zasady moralne. Dla mnie są to bycie uczciwym człowiekiem, szczerym, kochającym rodzinę, bycie swojej kobiecie i tak dalej. Jeśli na równi z tym stawiasz wstawianie debilnych fotek na fejsa żeby dostawać lajki, to nie chcę wiedzieć czego dotyczy reszta twoich zasad.
I ja tym laskom nie zabraniam robienia tego co robią, ale jak się zachowują jak atencjuszki
@MeAndI:

nie wiem jakie masz priorytety w życiu i czym dla Ciebie są zasady moralne

No właśnie nie wiesz, tak jak ja nie wiem o twoich priorytetach czy zasadach i nawet nie chcę wiedzieć, ale na siłę i tak spróbujesz mnie o tym poinformować, bo tobie się wydaje, że masz jakąś "wyższość swoich opinii". Rozmawiamy o tobie czy o jakichś fit karynach? To kto tu w końcu jest atencjuszem? xD


Jeśli
@polecam_poczytac_heideggera: Lubię dyskusję a zwłaszcza moment, gdy nie mam racji i dowiaduję się czegoś nowego. Masz rację, pomyliłem pojęcia. Ale dalej podtrzymuję to co powiedziałem, niżej ujmę o co mi chodzi.

Gdzieś ktoś zasugerował, że zabraniasz komuś czegoś?

Ty, ale nie do końca, że zabraniam, tylko mówiłeś, że komuś wytykam niepasujące mi zachowanie. Logiczne jest, że skoro niby wytykam, to chciałbym, żeby ten ktoś zachowywał się inaczej.
Ja po prostu nie
@MeAndI:

Logiczne jest, że skoro niby wytykam, to chciałbym, żeby ten ktoś zachowywał się inaczej.

Nie, to nie jest logiczne. Jeżeli nie podoba ci się czyjeś zachowanie, to zostawiasz to dla siebie - tak działają społeczeństwa w cywilizowanym świecie. Jeżeli zachowanie jest szkodliwe dla społeczeństwa (np. łamie ustanowione prawo), to jest cały szereg instytucji, które zajmują się tym - białorycerze z wykopu są zbędni w tym procesie.

Mam normalnych znajomych którzy
@MeAndI:

Tylko to jest taka trochę mentalność jak z filmami na YT "Nie podoba się - nie oglądaj!". Jak ktoś coś wrzuca do sieci, to niech liczy się z tym, że komuś się to nie spodoba i da temu wyraz.

Ale przecież to jest bardzo dobry przekaz. Jeżeli ci się nie podoba, to nie oglądasz, nie wbijają się viewy, a to oznacza, że autor nie zarabia. Im mniej ludzi ogląda tym
Skończ waść, wstydu oszczędź..


@MeAndI: btw:

Andrzej Kmicic wypowiedział słynną sentencję, wyrażając podziw dla Wołodyjowskiego. Współcześnie jednak, wiele osób, nie przeczytawszy zapewne „Potopu”, używa frazeologizmu w przeciwnym znaczeniu, wówczas gdy chce podkreślić nieudolność w działaniach lub brak logiki w wywodach przeciwnika.
@polecam_poczytac_heideggera: > Jeżeli ci się nie podoba, to nie oglądasz
Jak mam się dowiedzieć, czy coś mi się nie podoba, nie oglądając tego? Jak film na YT trwa 10 minut i autor palnie głupotę w pierwszej minucie a przez pozostałe 9 minut mówi z sensem, to po to mam komentarz, żeby wytknąc mu błąd z pierwszej minuty i zgodzić się z resztą jego myśli.
Jak pisałem ten cytat pana Kmicica to
@MeAndI:

Jak mam się dowiedzieć, czy coś mi się nie podoba, nie oglądając tego?

A to nie wiesz, że "nie podoba się - nie oglądaj" powinno się rozumieć w kontekście przyszłości? Jeżeli obejrzałeś jakiś film na yt i nie podoba się, to po prostu nie wracaj do tego autora i nie oglądaj. xD

Jak pisałem ten cytat pana Kmicica to dziwnym trafem wiedziałem, że się do tego przyczepisz. To Ty nie