Wpis z mikrobloga

@Dryblas czyli shiny to była próba czy takie coś może działać :)
W ogóle to przy tych zmianach chyba nikt nie będzie narzekał. Dla Ciebie to plus a użytkownikon map czy spoofingu po prostu nie wypada :p
@KisielBB: I prawda jest taka, że użytkownikom map to też za bardzo nie zaszkodzi, ponieważ ogromna większość aktywnych graczy osiągnęła już 30 level, więc wystarczy po prostu pokazywać na mapach staty dla pokemona 30+ i załatwione.
@KisielBB: Dokładnie tak działają. Myślę, że armia botów na 30 levelu rzeczywiście będzie problemem, zważywszy na skalę i ilość kont potrzebnych do obsługi tych wszystkich miast, więc twórcy mapek zaczną dodatkowo botować swoje konta. Pewnie nie minie dużo czasu zanim zautomatyzują jakoś ten proces, ale może Niantic wkroczy tu z banhammerem.

Albo po prostu odpuszczą pokazywanie IV.

@Hajmus: Nie wiadomo, oby.
@GregPelka nie wiem kiedy tam jedziesz, ale czas jeszcze masz. Pokemony na razie pokazują prawidłowe, tylko indywidualne statystyki się różnią. Ale to nie broni wybrać Ci się specjalnie po Chansey albo Snorlaxa, bo ich cuksy są bardzo przydatne
@Dryblas: A tak naprawdę to nic nie da. Wbić botem 25 lvl to naprawdę żaden problem. Już nie mówiąc o tym, że zboconych kont na allegro nie tak dawno było naprawdę multum. A bydgoski Fordon to idealny przykład tego. Kilka tyranów u jednej osoby - no nie powiem, mają rozmach #!$%@?.
Czekałem na to od dawna, mam nadzieję, że ostatecznie pójdą na całość i dla każdego trenera pokemon będzie inny.


@Dryblas: że co? Przecież to by zabiło przyjemność gry w kilka osób. Wiem że ty chodzisz sam, ja w sumie też, ale bez przesady. Jednak sporo graczy gra ze znajomymi.
@Dryblas: różne iv czy moveset nie ma znaczenia. Ok, może ciebie źle zrozumiałem, bo zrozumiałem że chcesz prawdziwe na całość, czyli dla każdego trenera całkiem inny pokemon.