Wpis z mikrobloga

@WolfSky: Zauważyłeś, że on nawet się nie powołuje na nie znajomość języka polskiego?
To, że zasady jakie są i pozwalają na to na co pozwalają to wina administracji otsa, możesz odpalić kilka klientów bez modyfikacji klienta = masz darmowe mc, o którym nie ma zakazu (czytanie ze zrozumieniem)
Na filmiku nie ma żadnych dowodów na bota.
Gm nie sprawdził nawet logów i dał bana dwóm graczom gdy tylko jeden zalogował się
@Admiralicja123: Jest to kilka prostych reguł i ew. dodanie paru sformułowań do regulaminu, aby w takiej sytuacji administracja miała wolną rękę, ale gdy regulamin jest prosty i jasno mówi o ograniczeniach to nie karz za coś czego regulamin nie zabrania.
Wystarczyło by sformułowanie o zakazie utrudniania gry (czyli blokowanie itp) i coś na kształt "gdy regulamin jest nie wystarczająco jasno apropo wyjaśnienia sytuacji, administracja podejmuje decyzje która jest ostateczna" i wtedy
@eM-Ka: Słuchaj jestem ogólnie tego samego zdania zazwyczaj, że czysty rozsądek itd. ale żyjemy w takim świecie, że jednak chyba jak nie ma jasno napisane, że tego i tamtego nie wolno no to ludzie i tak będą szukali sposobów na obejście systemu i w takim wypadku nie oczekujmy że oni jednak nie mają racji gdy teoretycznie mają, bo nikt im tego nie zakazał.
@Admiralicja123: Więc banować przy poklasku chcących normalnie grać, przymykających oko na brak danego logicznego zakazu w regulaminie userów ots'a. Tym którzy chcą normalnie grać dla przyjemności naprawdę nie będzie przeszkadzał w tym wypadku brak jakiegoś podpunktu w regulaminie - Ci którzy chcą lecieć w #!$%@? będą mieć ból dupy za taki ban na pewno. Pytanie na jakich graczy stawia administracja otsa. Jeśli na takich który szukają luk w regulaminie, bugów itd.
@eM-Ka: Wierzę, że to kwestia ustawienia ich w szeregu poprzez danie im ostrzeżeń i upomnieniu że przy następnej takiej akcji leci ban/delete. A i niech to posłuży jako przykład dla innych i od teraz będą banowani wszyscy którzy będą to robić.
Ja też chce grać dla przyjemności i dla mnie takie luki nie przeszkadzają w regulaminie bo z nich nie skorzystam po prostu, ale jedyny powód dla którego ich bronie to
@Admiralicja123: No dobra z tą wypowiedzią się zgadzam :) Ostrzeżenie i ban, pozbywać się od razu jednak nie ma co, niech gra jak najwięcej ludzi, późniejsza wojna może być epicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)