Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu ten stream tak uzależnia? Od ostatniego streama kręcę się bez sensu i nie wiem co ze sobą zrobić, zaniedbałam wszystkich youtuberów których wcześniej oglądałam, nawet nie chce mi się nawet ich oglądać, nie przeglądam innych stron, obowiązki zaniedbane co się dzieje o co chodzi XD help sos
#danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
@cornchip: Mam bardzo podobnie. Każdemu bym powiedział, że to nie dla mnie content, póki się od tych streamów nie uzależniłem. Zaskoczyłem sam siebie i ciężko mi pojąć co się tak naprawdę ze mną stało. Możemy wymieniać takie rzeczy jak kontrowersje, naturalność, wiele zwrotów akcji, ciekawa społeczność w okół tego wszystkiego, ale jest coś jeszcze czego się chyba nie da opisać. W każdym razie to fenomen polskiego internetu i 5000 widzów
  • Odpowiedz
@cornchip: znajdź sobie jakieś inne zajęcie. Nie wiem, może zacznij biegać, wyjdź do ludzi, zacznij kociołek menelixa od rana żeby pod wieczór na streama mieć dobry humor (ale polecam skontaktować się z najbardziej znanym testerem amfetaminy w kraju- Baobabem żeby coś ogarnął żebyś po tym kociołku nie poszła spać) albo wsadź łeb do śnieżki. Możliwości jest wiele, byle do wieczora:)
  • Odpowiedz