Wpis z mikrobloga

@KacasPiesel: to chyba logiczne, że system się aktualizuje przy najbliższym wyłączeniu komputera. Jeśli MS by pozwolił na to, żeby wyłączać bez aktualizacji, to dochodziłoby do sytuacji, gdzie ludzie mieliby systemy z pobranymi, ale niezainstalowanymi aktualizacjami. Dużą ilością aktualizacji. A potem by płakali, że komputer się aktualizował dwa dni i restartował milion razy.
  • Odpowiedz
  • 0
@jurny_juhas wiadomo, że takie niewyłączanie zbyt długo dałoby taki efekt, ale to bardzo denerwujące kiedy podczas grania wyłącza ci się komputer przez update, jak się okazuje duży update i czekasz dwie godziny aż się zakończy
  • Odpowiedz
W każdej wersji windowsa


@jurny_juhas: ...oprócz 10. O ile przypominam sobie to odkładanie aktualizacji na Windows 7, to na 10 nigdy się z tym nie spotkałem. Piszą tylko o godzinach aktywnego użytkowania i kiedy chcą mi wyłączyć komputer, czyli w środku meczu, którego stream oglądam i tylko po to go włączyłem, więc zmieniam te godziny, oglądam mecz i po meczu wyłączam komputer... no i właśnie tu jest problem. Wyłącza się zdecydowanie
  • Odpowiedz
@KacasPiesel: Nie. W W10 jest możliwe odłożenie aktualizacji. Poprawili to.

Każdy robi, co chce. Ja mam od dnia premiery W10 i nie reinstalowałem go ani razu. Nie mam problemu z wyłączaniem go na aktualizacje ;)
  • Odpowiedz