Wpis z mikrobloga

Czytam właśnie i oglądam media należące do PiSu (od TVP do niezależnej) i jedno się bardzo rzuca w oczy. Ale ich dupa boli, że w ich Polsce to same kolumny uprzywilejowane z urzędnikami, po minimum milionie złotych każda limuzyna, jak w Rosji, a taki Tusk zamiast przyjechać w 10 aut, z flagami UE i Niemiec po prostu jedzie pociągiem, jak normalny człowiek.
Bo - w przeciwieństwie do Rosji, w której mentalnie żyją - ludzie Zachodu nie mają potrzeby manifestowania swojej pozycji takimi atrybutami jak samochody, obstawa, orszaki itd.

#neuropa #tusk #tvpis #bekazpisu #polska #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
Mógł sobie wynająć samochód z kierowcą albo że dwa. Kaczyński jest zwykłym posłem a wozi sie z ochroną i szoferami jak prezydent niemal. Kwestia chęci i podejścia.


@Variv: Samochód z kierowcą to za własną kasę by musiał. A Kaczyński też ma ochronę z kasy partii a nie publicznych środków.
Tuskowi było szkoda kasy. Bilet na pendolino pewnie też w przedsprzedaży :D
  • Odpowiedz
@4tek dokładnie jest jak piszesz. Jakoś za czasów jak był premierem RP to latał embraerem co weekend do i z Gdańska i wtedy media milczały o kosztach i celowości takich lotów.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Tusk może sobie jeździć pociągiem. Dlaczego? Bo pomimo ogromnej niechęci do Donalda T. to jedynie ta druga, sprzyjająca mu strona dokonała morderstwa politycznego. Ze strony PO etc jest nienawiść a nie niechęć. Stad taki a nie inny sposób podróżowania polityków Po i PiS. Donkowi nic nie grozi.
Reasumując: zwolennicy Donka to po prostu zwierzęta...
  • Odpowiedz
@Xava: Swego czasu to non stop latał gdańsk-warszawa a potem kolumną na sygnale do sopotu za nasze pieniądze. Więc najpierw się dowiedz jak Tusk się woził wcześniej @chanelzeg bo widać że cie debile pulsują co nie pamiętają że tak samo było za rządu PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chanelzeg ustosunkuj sie do posta @adam-gancarczyk
I albo obal, albo przyznaj się do błędu i usuń ten zakłamujący rzeczywistość wpis. Boli mnie dupa siarczyście jak widzę ilu ludzi nie daje rady przełknąć tego, że mogą nie mieć racji. Jeśli przyjdzie co do czego zrób mi przysługę i nie bądź takim człowiekiem.
  • Odpowiedz
@hsonscyk: Polacy nienawidzą PiS, przecież Kaczyński bez obstawy momentalnie skończyłby w najlepszym razie na intensywnej terapii. Jesteśmy narodem romantycznym, patriota nie zawaha się obalić tyrana w imię wolności.
  • Odpowiedz
@Xava: Masz rację, zagranie pod publiczkę, chciał wjechać jak Paderewski do Poznana przed Powstaniem Wlkp. Mnie się jednak ta dzisiejsza wizyta w W-wie skojarzyła ze sławetnym przyjazdem Lenina na dworzec w Piotrogrodzie.
  • Odpowiedz
@Xava
@chanelzeg
Nie rozumiem o co ten zgrzyt xD Były premier przyjechał do stolicy pociągiem. To nie czyni go ani lepszym ani gorszym. Prawa trzeciej generacji pozwalają na korzystanie z dorobku cywilizacyjnego xD. Swoją drogą to jakiś wstyd czy co? Zważywszy na to że ceny biletów na pociag bywają droższe niż na samolot
  • Odpowiedz
a taki Tusk zamiast przyjechać w 10 aut, z flagami UE i Niemiec po prostu jedzie pociągiem, jak normalny człowiek.


@chanelzeg: zauważ, że teraz tusk nie ma żadnego budżetu pod kontrolą poza budżetem swojego biura.
Warcholstwo w limach razi mnie tak samo jak ciebie, ale pamiętaj, żę Tusk, będąc premierem, woził się tak samo dostojnie, jak aktualny rząd, stąd porównanie nietrafione.
  • Odpowiedz