Wpis z mikrobloga

Powiedz coś złego na Daniela:
X-ilość Twoich subskrypcji na YT
X>DanielMagical = "Oj, chyba kogoś dupa boli, że Daniel zarobił w jeden dzień tyle co Ty na 15 filmikach"
X<DanielMagical = "Oj, kolejny próbuje się wybić na Danielu!"
X nie ma konta na YT = "Oj, kogoś dupa boli, że Daniel zarobił w jeden dzień tyle co Ty nie zarobisz przez 3 miesiące"

I powiedz tu coś złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 10
@Himiodzio
@PepeKing no, jak niektorzy specjalnie sie #!$%@? w drame, by sie wybic to jakiej reakcji sie spodziewacie? Najpierw jest #!$%@?, ze Daniel to patologia i nie powinno sie tego rozpowszechniac, a pozniej jest robienie filmikow na jego temat, bo dzieki temu beda wyswietlenia i suby
@karbo933: Jejku, ktoś chce sobie ponarzekać na patolgie którą promujecie i już "niepiśmienni" bordowcy,pomarańczaki "piszom" o wybijaniu na patologii. Nazywaj rzeczy po imieniu. Myślisz że patologia magicala jest lepsza, bo jest "prawdziwa". Podejrzewam że takich "prawdziwych" przed kamerami sporo by się znalazło.

Tylko gdzie by potem taki pracę znalazł jak by się wszystko pisząc kolokwialnie "rypło"?
@karbo933: I jeśli sądzisz że ktoś tu komuś zazdrości, to chyba własną miarą mierzysz.

Zacznij warzyć menelixy jak sądzisz że są takie "fajne" i każdy tej patologii zazdrości
@PepeKing
1. Narzekanie to jedno, ale czemu w tym samym filmie mowi sie o tym, zeby nie robic im fejmu? Nielogiczne, bezsens
2. Nigdzie nie napisalem o podziale patologii, nie dorabiaj sobie ideologii. Wyczuwam kompleks zielonki.
3. On streamuje od dwoch lat, myslisz, ze zawsze na streamach zarabial? Normalnie chodzil do pracy.
4. Zazdroszcza to mu inni youtuberzy sukcesu i pomyslu, a co za tym idzie - pieniedzy jakich zdobywa. Przeciez on
@karbo933: "kompleks pomrańczki" wyczuwam

Podział patologii jest od długiego czasu. Spójrz sobie jak zagorzale wypoki pomarańczki(nie wszystkie), bordo(nie wszystkie) bronią. Piszą o czystce YT z patologii, wielkiej patologii. Ale daniel przecież to "Wielki Papież Polak"(głupkowate memy)
I szczerze ja tej różnicy nie widzę. Te rafonixymagicalaisamu są równe poziomem.

Piszesz o nagrywaniu filmików? Ja nie nagrywam idź się sądować z tymi którzy to robią.Albo "pokazhejetra" czy jakąś tam czystkę przeprowadź.

Wiem od
PepeKing - @karbo933: "kompleks pomrańczki" wyczuwam

Podział patologii jest od dłu...
@PepeKing skoro od kompleksu zaczales to znaczy, ze zabolalo :)

Co mnie obchodzi podzial patologii, ja o tym nic nie napisalem w pierwszym moim poscie. Generalizujesz.

Tematem jest nagonka na youtuberow, ktorzy takie filmiki kreca.

To, ze nie jezdzi M2 tak jak Isamu nie znaczy, ze nie wyszedl na prosta. Jego rodzina miala dlugi, nadal ma. Czesc oplacil, rozpoczal remont. Nie siedze w jego portfelu, wiec nie wiem ile ma pieniedzy i
@karbo933: Mam prośbę jak masz pisać o "bulu" to nie pisz. Każdy wypok musi mi na siłę wmawiać "bul", nic mnie nie boli. O co wam chodzi. To jakieś takie "dziecinne" określenie że każdego coś gdzieś boli.

"youtuberzy są fałszywi" Generalizujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Co do filmiku, to nie wiedze w tym nic niezwyklego. Jak sie pokloce z matka to tez sie tak wydzieram " to wiele