Wpis z mikrobloga

Ludzie :P A gdyby tak Danielowi zaproponować aby utworzył konto na Patronite. Co by na to powiedział pan Krzysztof G. Moim zdaniem czas zrobić trochę porządku na polskim youtubie. Ponieważ z dnia na dzień coraz więcej youtuberow komentuje publicznie stream Daniela. A to oznacza, że tym osobą najzwyczajniej zagraża nasz Danielek. I co mamy czekać aż się zbiorą razem wszyscy i po cichu zaczną działać - to jest raczej nie uniknione. A tak na wszelki Daniel będzie miał na porządnego prawnika.
#danielmagical
  • 23
  • Odpowiedz
@Diversek uuu zbuntujecie się przeciwko złemu panu Gonciarzowi, któremu jest smutno, bo pracuje nad czymś kreatywnym, a interesuje się nim mniej osób niż jakimś alkoholikiem półmozgiem, który podpala firanki we własnej chacie i będziecie wyrzucać kasę jak małpie w zoo banany bo "PATRZCIE #!$%@? JAK ŚMIESZNIE O #!$%@? SEBA ŚMIESZNY PATUS DYMYYYYYYY :- DDDDDDDDD"
  • Odpowiedz
@Adronitis: jedni lubią oglądać Gonciarza (którego ja osobiście zapamiętałem jako jakiegoś kretyna co pieprzy o niczym i wszystkim) a inni Magicala (który z kolei jest kretynem i pieprzy o niczym).
Różnica jest taka, że ten drugi robi to szczerze, i niezależnie od tego czy widzów jest 10, 1 000 czy 10 000, to robi dokładnie to samo.
Już pomijam kompletnie fakt, że ten post Gonciarza był po prostu słaby, bo
  • Odpowiedz
  • 1
@Diversek rozmawiałem o tym z Danielem ale było by to bezcelowe bo kasy jest w opor z dinejtow + cele są na strimie zbierane więc patronite jest bez sensu plus ludzie powiedzą że mało mu hajsu.
  • Odpowiedz
  • 0
@trejn: w sumie tak ale Patronite mógł by mieć na życie a z donate na wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz strasznie wspominam czasy Daniela na platformie Hitbox tam fajnie działała subskrypcja odmawiała sie co mc.
  • Odpowiedz