Wpis z mikrobloga

Hej tu NBA! Witam koszykarskie świry jest 01.00 a ja szykuje się na.... tak tak na playoffs. Teraz zaczyna się prawdziwa gra hehe krótkie subiektywne podsumowanie czekających nas pojedynków.

WEST
Golden State vs Portland
Lubie Damiana Lillarda za to jego opanowanie ale bądźmy szczerzy tej machiny jaką jest Curry, Durant, Thompson nie są w stanie zatrzymać. Pierwszy mecz będzie można obejrzeć w miarę o normalnej porze w niedziele o 19.30
typ 4-0

LA Clippers vs Utah
Jazzmeni mile mnie zaskoczyli w tym sezonie będzie to równy pojedynek a CP7 nie będzie miał łatwo. Jednak klątwa II rundy to nie jest mit także...
typ 4-2

Houston vs Oklahoma City
Pojedynek dwóch MVP największych kozaków tego sezonu i szczerze uważam że Westbrook nie wytrzyma końcówek psychicznie ma za małe wsparcie a Broda ma coś mu do udowodnienia w końcu kiedyś był jego zmiennikiem.
typ 4-1

San Antonio vs Memphis
Z całym szacunkiem dla defensywy Niedźwiedzi ale Podkowy maja większą siłę rażenia no i Popovich.
typ 4-0

EAST
Boston vs Chicago
Byki nie zasłużyły moim zdaniem na playoffs kosztem Miami których mi bardzo szkoda. Wade kozak doświadczenie ma ale lata robią swoje może nie wytrzymać dłuższej serii toteż inicjatywę musi przejąć Butler a Mikrus i ekipa mimo wygranej konferencji będzie miała nie lada przeprawę w pierwszej rundzie.
typ 4-2

Washington vs Atlanta
Spotkanie starych kumpli czyli Howard i Gortat nie ma co ukrywać że będę kibicował Polakowi ale jednak umysł mówi co innego. No i Game 1 niedziela 19.00 także zachęcam do obejrzenia.
typ 2-4

Torronto vs Milwaukee
Kanadyjczycy po raz kolejny potwierdzają swoja przynależność do NBA mimo wielu prześmiewczych tonów jednak tym razem chyba polegną bardziej prześmiewczemu Grekowi xD. DeRozan i Lowry złapią zadyszkę po dwóch pierwszych meczach. Dla zainteresowanych sobota 23.30.
typ 2-4

Cleveland vs Indiana
Paul pewnie będzie chciał coś Królowi Lebronowi udowodnić ale wiele się nie spodziewajmy. Kawalerzyści budowali się pod playoffs cały sezon a dla Jamesa nic innego jak kolejny złoty pierścień nie wchodzi w grę i zrobi wszystko by jego drużyna miała więcej czasu na regeneracje przed kolejną rundą.
4-0

#nba #nbaplayoffs2017 #nbaplayoffs
  • 5
@bukem Podkowy? A nie Ostrogi przypadkiem? ;) Poza tym Bardzo fajna zapowiedź! Marzy mi się TD Georga w wygranej przeciwko LBJ... No i mocno wierzę w Gokarta i Jaśka Ścianę. A tak na koniec to Raptors mogliby wejść do finałów. ;)