Wpis z mikrobloga

@jimmyvan: skoro żaden tu kup dowolny, może być nawet poleasingowy typowo biurowy Dell. Szkoda oczu i kręgosłupa. Zresztą z takim budżetem niczego lepszego nie kupisz, sam mam jeden taki i jestem zadowolony.
@jimmyvan: jak przy biurku pracujesz, to wiekszy monitor ci pomoze, mniej oczy sie mecza. przy zakupie patrz na flicker-free. rozmiar sobie wybierz, ja mam 22" i jest spoko, chociaz to zalezy ile masz miejsca
@jimmyvan: to se kup jak czujesz potrzebe - sprawa prosta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym polecił coś za ponad 600 - duży monitor max 32' zależy co Ci pasi i olać lapka.
Zupełnie inny komfort.
@yami: gość prosi o pomoc w wyborze monitora do lapka za 600zł, a ty mu polecasz nie dość że droższy monitor, to jeszcze pozbycie się lapka. Logika ameby
Czy opyla się inwestować w jakiś droższy monitor do kodzenia


@emjey20: Polecam czytanie ze zrozumieniem "Czy opyla się inwestować w jakiś droższy monitor do kodzenia"

odpowiedź brzmi opłaca - ale nie w jakiś gówno monitorek mały za 600 ...

Nie załapales to Ci napisze jak betonowi - nie kazdy jest programista tutaj - rozumiem...
@yami: Za 600zł bez problemu wyłapie używane 24-27" na fHD. Oczywiście że wygodniejsze są dwa, lub jeden w formacie 21:9, ale drugi monitor można zawsze dokupić :D Jeśli chodzi o lapka, to wnioskuje że w życiu na wdrożeniu nie byłeś? :D Czy #!$%@? ze stacjonarką do klienta pod pachą?