Wpis z mikrobloga

Przyszła dziś bestia w postaci predatora.
Pierwsze wrażenia:
Ładne wykonanie, nic nie puka i nie stuka.
Aromamizer się licuje co było problemem w rx i cuboidach trzeba było stosować podkładki. Klapka od dołu jest czarna i nie mam przekonania że to metal ale za to problem rysowania od stawiania rozwiazany. Przy 25 mm parowniku jest ok 2 mm luzu do krawędzi. Świetnie pasują.
#epapierosy
Wołam @reborn: bo prosiłeś
Oszczer - Przyszła dziś bestia w postaci predatora. 
Pierwsze wrażenia:
Ładne wykonan...

źródło: comment_V0AThFRJeKap29jevpUd69VxvO1EL5IH.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Oszczer: oszczędnie, ale dzięki. :D Jak ten przycisk, chociaż sprawia wrażenie solidnego? Pin podobno poprawili, ale to się okaże za jakiś czas. Ciekawy też jestem tego lakieru, srebrny Cuboid wyglądał fatalnie po 3-4 miesiącach.
  • Odpowiedz
@reborn: miałem srebrnego cuboida i to całkiem inny rodzaj pokrycia nie wiem jak z trwałością ale porównania nie ma. Ten sprawia wrażenie szczotkowanego metalu.
Przyciski ogólnie chodzą w porządku wydają się solidne. Szczególnie fire chodzi dosyć ciężko z wyraźnym kliknięciem.
  • Odpowiedz
Dodatkowo wygodne jest że nie trzeba szukać przycisku, ściskasz górę i jest. To pierwszy mój box z takim rozwiązaniem więc uważam że spory plus.
  • Odpowiedz
Dodatkowo klapka od akumulatorów to podobne rozwiązanie jak w cuboidzie jednak tu solidniej się zamyka nie ma luzów i nie odstaje
  • Odpowiedz