Wpis z mikrobloga

Mam małą teorię a propo dramy:
1.isamu robi dramę bo mu się coś pewnie w statach nie zgadza,
2.isamu liczy, że Daniel będzie to ciągnął dalej co daje nam wzór:Isamu spiny+(Daniel+widzowie daniela)=Wyświetlenia u isamu.
3.isamu stwierdzi, że jednak może za bardzo spiął dupke i będzie chciał przeprosić Daniela+pewnie jakiś prezent(pewnie gierka)
4.isamu będzie chciał na zgodę zrobić duostream z Danielem z jakieś gierki co przełoży się na wyświetlenia kanału isamu bo ludzie będą oglądać tu i tu.

#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@frezzu wierzę? YT to już świat celebrytów jak w TV, zobacz ile gówno celebrytów się spina do drugich aby tylko był fejm. A po drugie, to już by nie była taka pierwsza akcja na YT.
  • Odpowiedz
@Navenowski: @WujaAndzej: raczej nie, ta spina juz trwa dosyć długo, Kiedyś na jakimś evencie isamu nawet uderzył Daniela, wiec watpię w takie polubowne załatwienie sprawy. Tu raczej nie chodzi tylko o nabicie wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Patey YT to jest biznes, nie wiem, nie oglądam isamu ale z chęcią bym zobaczył jakiś wykres donejtów/subów od stycznia tego roku bo takie dane mogły by dać dość sporo do analizy jego zachowania i czemu się przyczepił. Wyciąganie incydentu z przed 2 lat jest spoko argumentem ale czemu drama nie zaczęła się jak Daniel dopiero zaczynał na YT, pierwsze dymy pierwsze live? jak tak bardzo żywi do niego nienawiść mógł
  • Odpowiedz
@Navenowski: teraz cały internet jest #!$%@? Magicalem. A im więcej tego isamu widzi tym bardziej go dupa boli, że cos idzie nie po jego myśli i teraz po prostu była eskalacja jego frustracji, że Daniel się wybił. On go chce zniszczyć i tyle.
  • Odpowiedz
@Patey Szanuję twoją opinię ale, Isamu ma ok 1,5mln widzów, Daniel jest sławny od bardzo krótkiego czasu. ja po prostu czuję tu drugie dno jednak mamy sytuację wyjaśnioną od Daniela, że ma to gdzieś i tyle. Póki nie wyjdzie kolejny film/obelga od Isamu możemy tylko czekać.

Może jakiś wykopek ma stronkę z danymi np. o przyrostach subów w jakimś konkretnym czasie bo rankingi mnie nie interere
  • Odpowiedz