Wpis z mikrobloga

@francez: co szkodzi teraz przeglosowac o odebraniu śledztwa Rosjanom? :D Skoro to taki automatyzm, ze co sobie w Wielkiej Wolsce przeglosujemy to sie stanie xD
  • Odpowiedz
A generalnie to przeciez to byl PRowy wybieg na przyszlosc... aby tacy jak Ty mogli to teraz wstawiac na wykopy...
  • Odpowiedz
@francez: dlaczemu PO nie chciało żeby to Polacy badali tą katastrofę? To jakby ten samolot holenderski co został zestrzelony i rząd głosuje żeby śledztwo oddać Ukrainie XD
  • Odpowiedz
dla PO nie było mowy o Polsce, z którą ktoś ma się liczyć, także tu masz rację.


@francez: co? W sensie 1:27? Zwyciestwo moralne i te sprawy? Smieszni jestescie xD
  • Odpowiedz
@malpiszonka: np. Twoja rodzina zginęła w wypadku samochodowym u mnie na podwórku, ja ustalę przyczynę, ja ustalę fakty, z potem możesz przyjść i pokaże Ci, co zostało po wypadku oraz podzielę się z Tobą, tym co ustaliłem. Oczywiście wrak samochodu zostaje u mnie. Ładnie go umyje, aby był czysty i ładnie się prezentował. Kiedyś Ci go oddam.
  • Odpowiedz
@SM89: no właśnie. łatwo ich zastąpić. Tuska nie dali rady by tak łatwo zastąpić. Zresztą widzimy co się dzieje z PO odkąd Tuska nie ma. Gdyby go nie było od 2010 to całkiem inaczej by wyglądały rządy w tamtych czasach.
  • Odpowiedz