Wpis z mikrobloga

Potrenuj z każdą formacja, staraj się przewidywać ruchy przeciwnika a sam wykonuj takie których się przeciwnik nie będzie spodziewać, nie graj od razu do przodu, staraj się poklepac dopóki któryś z zawodników nie wybiegnie na pozycję. Kluczem będzie znalezienie formacji odpowiedniej, ja polecam 4-3-3 z ŚPO
@dominik-majtczak co do gry to polecam nauczyć się dryblingu rt+lt i zastawiania się. No i kilka podstawowych trików jak ball roll, berbatov spin czy obie ruletki. Jeżeli chodzi o gre w obronie to zmiana na obrońce powinna byc tylko w ostatecznosci, steruj pomocnikami i napastnikami i to nimi staraj się odbierac pilke. Znajdz dla siebie najlepsza taktyke i ustaw prawidlowe wytyczne kazdemu pilkarzowi. Pobaw sie tez wlasna taktyka, ja po jakims czasie
@dominik-majtczak: na niższych ligach wystarczy podanie do szybkiego skrzydłowego i dzida do przodu, zejście do linii i podanie na jedenastkę. Generalnie jak nie ma się pomysłu to prędzej czy później z tego schematu jest okazja do bramki :)

Polecam też ustawienie 433 z SPO. Ja mam na śpo malutkiego Gomeza (IF 84) i sieje popłoch w szeregach obrony przeciwnika.