Wpis z mikrobloga

W sumie to śmiesznie ta cała afera wyszła(wychodzi?) - niby te mirabelki takie przebojowe, tyle wpisów na dzień, tyle białorycerzyków myślących że to jakieś #zwykladziewczyna a tu się okazuje że w większości to jakieś blade ulane quasi-gotki czy inne ##!$%@?. Owszem są normalne wyjątki, ale jednak spora część to takie typowe "alternatiff, z czarnym pasem na szyi" ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopgate
  • 8
@Anthermil: Ja niczego, nie spodziewałem się natomiast że tyle średniaków potrafi zebrać wokół siebie tyle atencji - fascynujące, nawet biorąc pod uwagę że gro mirko to stulejarze.
@tellet: Cóż to w ogóle za logika? Na ile widziałam te zdjęcia, to wszystkie dziołchy są po prostu przeciętne, choć wiadomo, jedne bardziej trafią w gust, inne mniej. Ale obiektywnie wcale nie są brzydkie jak tu próbuje się forsować (czy poziom zaklinania rzeczywistości doszedł juz do tego stopnia?). A popularność zdobywały przecież nie tylko zdjęciami (chyba mało która z nich nawet tu jakiekolwiek wrzucała, poza Ulubioną), tylko wpisami, mniej lub bardziej
@iEarth: Bo mamy tu przykład takich Brzydkich koleżanek, które robią się na takie alternatywne, wyzwolone, hehe keks, "zesrałam się i śmierdzi ale śmiesznie xD". Koleżanek, dla których nie ma żadnego tabu, oprócz tego że co kilka dni strzelają sobie sesję dla stulejarzy na showupie, bo bolca ciągle brak.
@iEarth Nie piszę że wszystkie są pasztetami- dajmy na to ulubiona, nint to średniaki #zwykladziewczyna. Jeszcze nawet hannahalla ujdzie z tymi włosami bo z twarzy jako tako. Reszta to natomiast tak jak pisałem, żeńskie odpowiedniki piwniczaków- jakieś blade jak mąka cery, kruczoczarne rzęszy i makijaże, a wyraz twarzy ze zdjęcia krzyczący "paczcie na mnie jestem taka nietypowa"...