Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto gorszy, ta patola która za kasę zeżre własne gówno, czy ludzie, którzy się tym jarają i wrzucają dla beki 3 zł.
Koleś skończy tragicznie, i Wy przykładacie do tego gówna łapę. Brawo!
#danielmagical
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@Pshemeck Kim jesteś ? Staram się ni oceniać, ale na podstawie avka i zdjęcia tle sądzę że jesteś Sebixem, jednak mimo wszystko myślę że jesteś mądrym człowiekiem, który się pogubił
  • Odpowiedz
@Pshemeck: XDDD

Wjazd na kolor nicku


Kto tak powiedział? I dlaczego uważasz że twoja definicja tego kim ktoś jest na podstawie tego co ogląda jest słuszna? Nikt nie robi z nich beki, większość po prostu interesuje ich życie. Zresztą na #!$%@? ja piszę z konserwą, która widzi upadek Szwecji XD
  • Odpowiedz
@Pshemeck: no właśnie a sam na początku stwierdziłeś, że jakby rzucić hajs to zjedzą własne gówno a oglądający są jeszcze gorsi. To gdzie ta wolność? Mi sie podoba stream to jestem jakiś #!$%@? a oni gówno niedługo zaczną jeść? Nie pasuje to przewiń a nie użalasz się że kogoś to interesuje.
  • Odpowiedz
@ZielonyProgramista21: Jak oglądasz patolę, która zjada gówno za 3 zł i tańczy z workiem na głowie to masz MOIM zdaniem #!$%@? sposób na spędzanie czasu. To moje zdanie i ta wolność mi pozwala wyrazić swoje zdanie. Nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Oglądam, bo oglądam. Jest to bardzo ciekawy program do obserwacji- wartka akcja, zwroty wydarzeń i nietuzinkowe, pełne emocji postacie. Czarne charaktery, sytuacje pełne śmiechu, bólu, czasem płaczu jednak zawsze z happy endem. Ty tylko patrzysz na alko zachowania, ja patrzę na to jak na ogół który nie jest zawsze patologiczny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pshemeck Ja widzę, chrześcijanin jest zobowiązany do życia według określonych zasad. Przebaczenie i uczęszczanie na mszę świętą zalicza sie do tych zasad.
  • Odpowiedz