Wpis z mikrobloga

@Wilshere: Pomyślmy, 15 zł to nie 150 zł to po pierwsze. Dwa - jeszcze więcej cheaterów i trainerów. Trzy - jeszcze więcej straconych nerwów. Zapomniałem jeszcze o czymś?
  • Odpowiedz
@kamil_snk: No to przyjmijmy że do gry w ciągu pierwszego tygodnia od wprowadzenia do Accessa doszłoby drugie tyle graczy ile jest teraz. Ile % z nich to będą tzw. niedzielni, ile normalni a ile to trainery?
  • Odpowiedz
@RexRX: Drugie tyle? Wątpię, choć jestem ciekaw jak to się odbije na ilości kart na rynku transferowym. Myślę że z 70% osób to będzie "o, za darmo, to se pogram" (tutaj bym się bał lagów i wnerwiającego stylu gry przeciwników), jakieś 25% "w sumie to chciałem zagrać, ale nie chciałem wydawać kasy, teraz mogę", a pozostali będą kombinować, bardziej na zasadzie "i tak mam za darmo, to spróbuję".
  • Odpowiedz
@kamil_snk: Totalnie za darmo to nie bo jednak trzeba wydać te 15 ewentualnie 80 PLN a dla niektórych takie kwoty to jednak kwoty nieosiągalne ( mówię o osobach nie pracujących )
  • Odpowiedz
@RexRX poczekamy zobaczymy, ja osobiście od 3 miesiecy zadnego trainera nie spotkalem a wczesniej tego bylo pelno, takze chyba zaczęli cos z tym robić :)
  • Odpowiedz