Wpis z mikrobloga

@francez: Widzę, że osąd już wydałeś - zrobił to dla swojego ego. A skąd wiesz, czy tak było w rzeczywistości? Wcześniej, jak rejestrował nazwę, to równo z wnioskiem poszły 4 inne od innych osób, które chciały przywłaszczyć i zająć nazwę partii. Może tym razem ktoś przywłaszczył i mu się udało, dlatego musieli zmienić?
@OliverQueen: No nie taka kosmetyczna. Korwin ma ogromny negatywny elektorat i o ile jakiś niewyedukowany łosiek mógłby zagłosować przy urnie na partię "Wolność", to na partię "Wolność Janusza Korwin-Mikkego " nie zagłosuje.

Pamiętaj, że Korwin poparł kandydaturę Bronka w drugiej turze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OliverQueen: Hmmm..Ciężko mi znaleźć. Teraz tak myślę, że nie tyle popierał Bronka, co najeżdżał na Dudę.

http://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/1439897,Janusz-KorwinMikke-pan-Duda-jest-zerem-politycznym

Ja się cieszę, że PiS ma pełnię władzy. Bo tak to zawsze mieli wytłumaczenie, że nie mogą nic zrobić, bo im ci i tamci przeszkadzają. Teraz też tak się tłumaczą, ale widzę po znajomych, że coraz mniej ludzi to łyka.
Ahhh ten Korwin - powinien założyć szkołę korwinologii stosowanej, żeby ludzie mogli go zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja czekam na dzień w którym zrobią koalicję z PO


@OliverQueen: Już było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz się nie opłaca. Będzie "teraz wy, potem #!$%@? my" i tak do momentu bankructwa i o jedną kadencję dłużej.
@OliverQueen: Nawet to nie pomoże- on ma naprawdę ujemny elektorat. Najbardziej ze wszystkich polityków.

Mówi to co myśli i ja też go za to lubię, ale czasem jak coś powie, to nawet lokalny guru korwinistyki nie wystarcza, żeby objaśnić wiernym jego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OliverQueen: I co mu to da? Bo na pewno nie budowanie kapitału politycznego? Jeszcze jakby się wypowiadał jak człowiek na poziomie, podawał dokładnie o jakie badania i podręczniki mu chodzi. A tak to zachowuje się jak typowy populista.

A teza jest średnio do obronienia, bo od początku lat 90-tych testy robi się tak, żeby średnia inteligencja dla obu płci była taka sama.

Jakby to troszkę szerzej przedstawił, że cechy pożądane przez
@OliverQueen: Jaka siła napędowa? Porównaj sobie do Vaclava Klausa. Przy nim Korwin jest nikim.

Gwiazdowski, gdyby założył partię przed wyborami, to w 4 lata dostałby się na pewno do sejmu. Każdy Korwina zna, większość nie chce głosować.

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/955742,cbos-najwiekszy-elektorat-negatywny-ma-partia-korwin-i-pis.html

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-duda-liderem-rankingu-zaufania-korwin-mikke-nieufnosci/8tmglw
@OliverQueen: Powinna powstać nowa partia, z Wiplerem funkcjonującym jak Jarek w PiS a Korwin bytujący zupełnie gdzie indziej i dający tej partii tylko swoje błogosławieństwo. To by wystarczyło, by 99% kucy zagłosowało za tą nową partią. A nazbierałoby się trochę elektoratu Kukiza i Nowoczesnej.

Ale Korwin tego nie zrobi, bo liczy się fejm.

Bo rozpoznawalny jest:

Najrzadziej respondenci deklarowali nieznajomość: premier Ewy Kopacz (0 proc.), prezydenta Andrzeja Dudy (1 proc.), szefa
@OliverQueen: I z tego posłowania akurat nic nie wynikło. No ale tak: był politykiem, potem miał partie różne, ale nie miał realnej władzy nawet jako radny w gminie. Mniejszą rolę miał w polityce, niż radny gminy pcimć dolny.
@OliverQueen: Równie duży, co projekt zniesienia podatku dochodowego. Nie wszedł w życie żaden z nich, a składać projekty to sobie można jako obywatel. Dodatkowo do projektu lustracyjnego zarzuca mu się, że to przez niego obalono rząd Olszewskiego i nie przeprowadzono lustracji.