Wpis z mikrobloga

Cześć Panowie i Panie.
Szukam darmowego narzędzia do zarządzania zadaniami dla jednej osoby. Fajnie jakby GUI pozwala podejrzeć dzień/tydzień/miesiąc. Przypominało by o deadlineach i można było by w łatwy sposób przesunać zadanie na drugi dzień. Potrzebuje czegoś co mogę zainstalować lokalnie na maszynie (windows). A same zadania można było by klasyfikować w różne projekty/grupy. A i redmine odpada :)
#programowanie #taskmanager #timemanagment
  • 10
  • Odpowiedz
@kiwis: u mnie fajnie sie sprawdzał zwykły google calendar z taskami przypisanymi do dnia, w razie czego mozna te taski latwo przenosic. Niestety dosyc trudno było o apkę, która to wspierała na iOS. Ale w wersji przeglądarkowej było OK.
  • Odpowiedz
@kiwis: Niemożliwe :) coś źle robisz.
Ostatnio dodali funkcje rearange - jak zawalasz rzeczy to Ci rozłoży na następne dni w miarę jak są wolne.
Jest wersja mobilna
  • Odpowiedz
@abakusso: Tak widzę, że mogę to ładnie wszystko schychronizować. Natomiast po wykonaniu danego zadania z projektu. Nie mam możliwości podejrzenia tego co wykonanłem
  • Odpowiedz
@kiwis: czesc. tak jakos wpadlem na Twoj post. ;)
Ja uzywalem ok roku temu Meistertask-a i na jedna osobe mi sie sprawdzil ale w wersji free nie pozwala na widok miesieczny ani roczny niestety chyba. Natomiast jest dosc fajny pod wzgledem przeciagania i prostoty obslugi. Tutaj taki proste wprowadzenie ok 3 minut - link do Youtube
  • Odpowiedz