Wpis z mikrobloga

@kubakabana: A już mówiąc poważnie, to stare minekaze ze znikomą obroną plot. Działa kręcą się jako tako, ale strzelają wolno, niemniej celnie. Przeładowanie torped - 30-40sek. Nie boję się tym angażować nawet Nicholasa w walkę na ostrzał. Do tego przy odpowiednim perku kapitańskim ma 5,5km wykrycia przy torpedach 7km. No i fajnie zarabia :)
  • Odpowiedz
@kubakabana: teraz to już po ptokach, kamikaze został zdjęty ze sklepu na zawsze - chociaż należy się zastanowić czy dla WG zawsze znaczy definitywny koniec sprzedaży, czy zrobią kiedyś super-hiper-jedyną w swoim rodzaju ofertę ostatniej szansy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sentryt: według oficjalnego stanowiska WG kamikaze już nie wróci (dali ostanią ofertę jakieś 2 miesiące temu z taką informacją) no ale jak mówię - zobaczymy, może z kontenerów leci albo dadzą z powrotem jak się hajs nie będzie zgadzał
  • Odpowiedz
@kubakabana: Jeśli o drukowanie pieniędzy chodzi to najlepszym okrętem jest obecnie Misssouri, ale jest drogi. Z siódemek jest cała plejada fajnych okrętów, nie wiem jak obecnie radzi sobie Tirpitz, kiedyś rządził. No i tradycyjnie wybór konkretnego okrętu zależy od tego jaki styl gry preferujesz. Część z nich zrobił w filmikach Yuro (dawniej astf).
  • Odpowiedz
@kubakabana: np. według @Slay72 Okhotnik, ja bym powiedział że z zarobkami jest tak - najlepiej zarabia każdy T8, ale że teraz zmienili zasady punktowania to lepszą opcją są premkowe krążowniki i pancerniki. Sam kupiłem Kutuzova i bardzo dobrze zarabia ale na T8 jest ten problem że samemu ciężko wyciągnąć bitwę i to bardzo irytuje. Jak się decydujesz to brałbym coś niższego np. T7 - bo T7 mają zazwyczaj najlepszy MM.
  • Odpowiedz
@kubakabana: jeśli o mnie chodzi to teraz brałbym Belfasta, ale to zależy co kto lubi. Zresztą nie wiadomo kiedy wprowadzą nowe siódemki - może okazać się że będą lepsze albo oferują coś innego. Najlepiej to zbieraj do Missouri, teoretycznie jest za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz