Wpis z mikrobloga

#cebulaonline ładnie zrobiliście wczoraj w konia ???
a co się stao ? link

Po akcji @GearBest_Polska na wykopie większość odwiedzających sklep #gearbest mieli w ciasteczkach zapisane reflinki @GearBest_Polska za co oczywiście @GearBest_Polska mają naliczany procent od sprzedaży tzw #affiliate
@cebula_online stworzyli więc rzekomą promocję która działała tylko na ich koncie, mają tu trzech kolegów którzy potwierdzili że działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po przejściu przez ich reflinki znowu to oni zbierają hajs za wasze zakupy na #gearbest
Nie mam nic przeciwko temu, chodzi mi tylko o sposób w jaki to zrobili, przez co sam straciłem czas. @sephot szybko się zorientował więc też stworzył topic ze swoimi reflinkami link choć nic nie kupił bo ten myk po prostu nie działał.

Sposób wylądował też na popularnym serwisie #pepper link, sprawdzie w komentarzach ilu osobom to zadziałało. I wiecie co? tam też dają reflinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby sprawdzić czy moja teoria jest prawdziwa (bo zawsze mogę się mylić) tworzę ankietę w której możecie się określić czy ten sposób działał na waszym koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#afera

Czy zadziałał ci sposób przedstawiony przez cebulaonline na obniżenie ceny o 20% ?

  • Tak 17.5% (7)
  • Nie 45.0% (18)
  • Jestem znajomym cebulaonline 22.5% (9)
  • 76 15.0% (6)

Oddanych głosów: 40

  • 10
  • Odpowiedz
Działał, zarwałem nockę przez to gówno, zamówiłem kilka rzeczy, ale wincej mama wincej... aż przestało działać. Najgorsze było sprawdzanie cen przedmiotów, mam ok 20 cancelowanych orderów co srednio mi wygląda. I ogromny ból dupy że nie brałem mi5 za 160gbp co schodziły jak ciepłe bułeczki...
  • Odpowiedz
Mi zadziałało, tyle że mam status aktualnie anulowany na jednej z 2 rzeczy które kupiłam. W zasadzie liczyłam się z tym że Gearbest to anuluje ;)
  • Odpowiedz
@DavePLN: no i przypuszczałem że to nie jakiś z dupy magiczny błąd bo przeklejali to samo na fanpageach. No cóż... promocja była dobra, lepsiejsza niż to codzienne gówno, andrzeje sreje sephoty cebule w koło macieju żadna z tego promocja, #!$%@? deptakowi naganiacze za potrzymanie jakiejś niskobudrzetówki, jeszcze im recki robią z pocałowaniem. Przejdą do historii jako pierwsi cinkciarze na jedwabnym szlaku

z tym że jedno ale skoro całe to kółeczko
  • Odpowiedz
@DavePLN Błąd działał u wielu osób. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego u wielu też nie działał (może cookiesy, IP, konto na GB, konto na PP). Żaden z naszych znajomych nie potwierdził, że błąd działa. Wręcz przeciwnie, @leszek_SK @Andczej pisali do nas, że wyświetla się im prawidłowa cena.
W związku z tym wpisem, zastanowimy się następnym razem nad dodawaniem informacji o błędach na Wykop.pl

  • Odpowiedz
@cebula_online jeden frustrat snuje jakies teorie spiskowe i probuje robic gownoburze, nawet się nie zastanawiajcie jak następnym razem będzie podobny błąd tylko tu wrzucajcie
@DavePLN dupka piecze Cie strasznie o te reflinki, moze sam zainwestujesz w strone internetowa i zaczniesz zarabiac?
  • Odpowiedz
@DavePLN: kupiłem Redmi 4 Pro biały za 117$. Zastanawiałem się czy ne brać więcej, ale założyłem, że ryzyko refunda bardzo duże.
Co ci niby te refy przeszkadzają? Myślisz, że bez refów byśmy się dowiedzieli o takich promocjach?
  • Odpowiedz