Wpis z mikrobloga

#cebulaonline ładnie zrobiliście wczoraj w konia ???
a co się stao ? link

Po akcji @GearBest_Polska na wykopie większość odwiedzających sklep #gearbest mieli w ciasteczkach zapisane reflinki @GearBest_Polska za co oczywiście @GearBest_Polska mają naliczany procent od sprzedaży tzw #affiliate
@cebula_online stworzyli więc rzekomą promocję która działała tylko na ich koncie, mają tu trzech kolegów którzy potwierdzili że działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po przejściu przez ich reflinki znowu to oni zbierają hajs za wasze zakupy na #gearbest
Nie mam nic przeciwko temu, chodzi mi tylko o sposób w jaki to zrobili, przez co sam straciłem czas. @sephot szybko się zorientował więc też stworzył topic ze swoimi reflinkami link choć nic nie kupił bo ten myk po prostu nie działał.

Sposób wylądował też na popularnym serwisie #pepper link, sprawdzie w komentarzach ilu osobom to zadziałało. I wiecie co? tam też dają reflinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby sprawdzić czy moja teoria jest prawdziwa (bo zawsze mogę się mylić) tworzę ankietę w której możecie się określić czy ten sposób działał na waszym koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#afera

Czy zadziałał ci sposób przedstawiony przez cebulaonline na obniżenie ceny o 20% ?

  • Tak 17.5% (7)
  • Nie 45.0% (18)
  • Jestem znajomym cebulaonline 22.5% (9)
  • 76 15.0% (6)

Oddanych głosów: 40

  • 10
Działał, zarwałem nockę przez to gówno, zamówiłem kilka rzeczy, ale wincej mama wincej... aż przestało działać. Najgorsze było sprawdzanie cen przedmiotów, mam ok 20 cancelowanych orderów co srednio mi wygląda. I ogromny ból dupy że nie brałem mi5 za 160gbp co schodziły jak ciepłe bułeczki...
Mi zadziałało, tyle że mam status aktualnie anulowany na jednej z 2 rzeczy które kupiłam. W zasadzie liczyłam się z tym że Gearbest to anuluje ;)
@DavePLN: no i przypuszczałem że to nie jakiś z dupy magiczny błąd bo przeklejali to samo na fanpageach. No cóż... promocja była dobra, lepsiejsza niż to codzienne gówno, andrzeje sreje sephoty cebule w koło macieju żadna z tego promocja, #!$%@? deptakowi naganiacze za potrzymanie jakiejś niskobudrzetówki, jeszcze im recki robią z pocałowaniem. Przejdą do historii jako pierwsi cinkciarze na jedwabnym szlaku

z tym że jedno ale skoro całe to kółeczko ma
@DavePLN Błąd działał u wielu osób. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego u wielu też nie działał (może cookiesy, IP, konto na GB, konto na PP). Żaden z naszych znajomych nie potwierdził, że błąd działa. Wręcz przeciwnie, @leszek_SK @Andczej pisali do nas, że wyświetla się im prawidłowa cena.
W związku z tym wpisem, zastanowimy się następnym razem nad dodawaniem informacji o błędach na Wykop.pl