Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, poznałem laskę na necie. Mieszkamy na emigracji. Jakoś tak wyszło, że od początku rozmowy luz i żarty i wyszło, że dobrym pomysłem jest friends with benefits.Ona 5/10 ale widać, że lubi się ruchać, co dla mnie jest atutem, bo jestem tu sam i jak każdemu facetowi chce się ruchać a taki układ jak znalazł. Sytuacja wygląda tak, że ona 5/10 plus dziecko (wiek podobny ok.30), ja subiektywnie 7/10 z predyspozycjami do 7,5/8. Dużo ćwiczę, z gadką nie mam problemu. W Polsce też nie miałem problemów z poznawaniem kobiet.

Układ prosty, tylko seks bez żadnych zoobowiązań i bez większych ograniczeń jeśli chodzi o seks, normalny, analny, oral, miejsca publiczne, itp.

Wchodzić w to ? Nigdy wcześniej nie miałem takiego układu, tzn. miałem, w Polsce koleżankę z którą dobrze bawiliśmy się, ale nie aż tak odważnie i otwarcie jak z nią.

Wiem, że pół wykopu siedzi w piwnicy, ale z chęcią poznam waszą opinię.

#seks #friendswithbenefits

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 10
  • Odpowiedz
OP: @Impresjonista: chyba powielasz stereotyp wyssany z palca, co prawda steżenie patoli jest dość duże, ja za takowego się nie uważam, pracuje ciężko, swoje cele realizuje i osiągam, jestem wykształcony i mam za sobą dwa poważne związki, mók problem taki, że tu gdzie mieszkam kompletnie nie ma życia towarzyskiego, srednia wieku to ponad 50 lat,
od ponad 2 lat nie byłem na żadnej imprezie, nie licząc wakacji. Ona co prawda wygląda na taką z patologicznego środowiska i twarz myślą niezmącona.
Z mojej strony krótka piłka, chce mi się tylko ruchać bo dwano kobiety nie miałem bo skupiałem się tylko na pracy, próbowałem poznać kogoś przez neta, kilka razy się spotkałem z różnymi kobietami- też bieta.

@MegaLisa: jest samotną matką, z tego co mówi, po #!$%@? związkach i na pewno chce się jej ruchać o czym mówi otwarcie. Układ ma być prosty, ruchanko od czasu do czasu, bez poznawania nawet swoich personaliów, bez zadnych uczuc, z mozliwoscia zakonczenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak pisał klasyk, Boy Żeleński - "ale są jeszcze rozwódki i wdowy, lecz u nich najłatwiej, u nich chleb gotowy".
laska może formalne nie rozwódka, ale na jedno wychodzi. jest po 30, odkryła wreszcie, do czego służy seks. układ czysty.
tylko musisz mieć świadomość, że kobieta 3x prawidłowo zerżnięta #!$%@? się. tak po prostu jest. miej to na uwadze, bo będą łzy i na koniec staniesz się jej wrogiem.
  • Odpowiedz