Wpis z mikrobloga

@xmatr: Śmiało możesz im to wysłać na FB, za to stwierdzenie: "premium products, with the total contents typically worth 2-5 times the individual purchase price of the items". Jak widać taka ich natura, że chińczyk zawsze dla mnie będzie krętaczem. Niech się cieszą Ci co im anulowali worki z kamerką YI, bo pewnie jeszcze większą kupę by dostali.
  • Odpowiedz
@MarKow: Wrzuciłem im reklamację na stronie z tym cytatem z oferty. Nie wiem czy taka ich natura ale za 60$ spodziewałbym się czegoś lepszego chociażby podobnego do aktualnej oferty za 60 dolków.
  • Odpowiedz
@MarKow: teraz @Tatanaswybrali mnie uświadomił że były różne TV boxy, i ja zamówiłem "Lucky Bag for Digital TV Box" czyli FOR więc jednak w środku wcale nie musi być tv box()
a gość na filmie nie mówi który konkretnie worek kupił
ale w sumie obejrzałem ten Twój drugi filmik i też jest FOR i w środku jest dron
  • Odpowiedz
@Tatanaswybrali: @AlphaOmega:
Moja przesyłka wyszła z Amserdamu dwa dni temu, może dojdzie w przyszłym tygodniu jak ją jeszcze celnicy nie capną. Zawołam jak dojdzie. Póki co oglądamy co inni dostali. Może ktoś zamówił kurierem Lucky Bag for Digital TV Box i się wcześniej pochwali.
  • Odpowiedz