Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi Polakami, dlaczego są takimi idiotami (względem ostatniego szumu o koko sroko), nie uważacie, że nasz naród jest podatny na manipulacje i na przykładzie ACTA idzie za grupą? W sensie że jeśli coś jest popularne, czy coś się komuś podoba to mi też się musi podobać, bo podoba się to każdemu? Ta piosenka to jest piosenka dla reprezentacji (żadne poważne radio tego grać nie będzie) a każdy ma spinę, że będzie wstyd przed resztą europy. Najbardziej mnie #!$%@?ą ludzie, którzy mówią 'Jaki kraj takie Waka Waka'' , przecież Waka Waka było dla MŚ a nie ME!

Zresztą gdyby brac pod uwagę ten utwór, to naszym odpowiednikiem jest Oceana - Endless Summer. Dlaczego w Polsce jest tyle idiotów, czy to gimbusiarnia jest tak rozległa?

#gorzkiezale
  • 12
@Byqq:

Dokładnie też mnie to #!$%@?, gimbozjeby myślą, że będzie to oficjalna piosenka Euro (chociaż ta jest już znana od dawna i IMHO jest tak samo #!$%@?). No ale mniejsza nawet o to, ważne jest to, że można znowu ponarzekać.
@Czekoladowa_: Cenne spostrzeżenie, które jest również puentą mojej chaotycznej wypowiedzi :)

@ACTA0: Wiem o tym, Skiba dobrze podsumował wszystkich, dlaczego ukrywacie to, że ta piosenka jest stworzona z naszych korzeni słowiańskich. Przecież nikt z was nie urodził się na ulicach Nowego Yorku czy Las Vegas, ale pewnie wielu z nich wolałoby jakiś gówno pop przecież to takie fajne.