Wpis z mikrobloga

Ludzie, chciałbym spróbować postrzelać z łuku tradycyjnego. Wydaje mi się, że to może być fajne hobby, zawsze chciałem spróbować. Nie chcę jednak wydawać od razu 700zł na łuki i strzały jeśli ma się okazać, że to nie dla mnie. Czy ktoś zna jakieś miejsce gdzie można wynająć tor z jakimś wstępnym szkoleniem dot. strzelania. Fajnie by było jakby ktoś dobrał mi łuk, naciąg itd. Nic konkretnego na googlu nie mogę znaleźć >.<

Mogę dojechać do jakiegoś większego miasta bo moje to mentalne zadupie i nic tu nie ma

#lucznictwo #strzelanie #luk
  • 8
@spawel92: Byłoby dużo łatwiej, gdybyś napisał z jakiego miasta jesteś. Jednak w niemal każdym większym mieście bez większego problemu znajdziesz grupkę łuczników tradycyjnych.

Tu masz małą mapkę z niektórymi osobami czy grupami (choć pokazuje ona tylko małą część tego, ile faktycznie osób/grup strzela) - http://lucznicy.dl.pl/
@daedalus_pl: Koszalin, 100-tysięczne miasto, którego jedyną atrakcją jest centrum handlowe. Dziura na mapie, którą pokazałeś jest zawsze taka sama, co bym nie sprawdzał na necie, jakieś tanie busy, ciekawe miejsca itp. Rejon Koszaliński nic nie ma :x Co mam zrobić z tą mapką ? Kontaktować się z tymi ludźmi? Preferowałbym jakąś dobrą strzelnicę z cennikiem :)
@drzuo: No wiesz ja kupie na inne mnie nie stac. Zreszta auta w tych cenach są opłacalne, bo już nie tracą na wartości ;) Dzięki za rady tyczące łuków, jednak dalej wolałbym wypróbwac różne ich rodzaje na jakimś torze._