Wpis z mikrobloga

@Arveit: No i nie wiadomo, czy to prawda czy może dalsza cześć tej wizualizacji. W każdym razie gardzę wszystkimi którzy stoją za jego sukcesem nabijając mu wyświetlenia i dając rozgłos jak ci debile z h3 czy jak to sie tam zwie.
  • Odpowiedz
@namzio: w sumie z tego co zauważyłem, to pośmiewiskiem jest głównie wśród ludzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli albo których jedyny sukces to jakiś tam karabinek w panterkę w komputerowej grze xD
Ja sam przeszedłem obok tego mocno obojętnie, dopiero po przeczytaniu opinii na wykopie nabrałem negatywnego nastawienia :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Arveit ehhh mam podobnie, staram sie bronic przed mainstreamem, ale jak jak ryj typka widze nawet w zagranicznych mediach to juz bym byl ignorantem jakbym sie nie zainteresowal kto to, mysle ze smieja sie z niego ludzie co maja rozum wlasny, bo Ci co mu placa za te jego wyklady to rozumu nie maja na pewno xD
  • Odpowiedz
@namzio: no własny rozum to na pewno nie :P No bo w sumie co jest złego w tym, że typ za własne pieniądze zbudował studio i zapłacił własnymi pieniędzmi aktorce, zmontował sam film i go promuje na swoim kanale? xD To typowo polskie jest się #!$%@?ć do czyjegoś wysiłku, samemu nie mając żadnych znaczących osiągnięć na koncie :D

Ale wszyscy hejtują, to ludzie boją się wyrazić odmienne zdanie, boją się tej
  • Odpowiedz
@Arveit jasne jego kasa, ale na miejscu jego fanów #!$%@?łabym się za takie perfidne oszustwo, a oni krzyczą że WIZUALIZACJA TO DROGA DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU. Boże.
  • Odpowiedz
@Arveit: Nikt go nie hejtuje za to, że zrobił to studio i przebrał jakąś babkę za Ellen. Gdyby to zrobił przykładowo jako skecz i byłoby to zabawne, to reakcja byłaby inna. A on wyprodukował jedną wielką masturbację do siebie samego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chonakawe
@Shanny wiecie, to jest typ ktory wydrukowal wielkie CV i powiesil trzy plachty na plocie, zeby go zauwazyli. Wszystko jest mozliwe xD ja tam go nie ogladam zbytnio, chyba ze zaprosi do kawalerki kogos kogo lubie i kojarze, mam to gdzies xd
  • Odpowiedz