Wpis z mikrobloga

@Szrlh: jest i taki, choć większy niż klipsiak. Ten natomiast to nocna przechadzka po lesie z latarką w ręku śladem odblasków. Jest i kilka wspinaczek po drzewach ;) mugole nie znajdą...
  • Odpowiedz
@brachistochrona: każdy z punktów warto odwiedzić. Nietypowa dlatego, że multi wiąże się z fizycznymi punktami, a ta są... wirtualne. Tak jakby. Korzystałem z podpowiadacza na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SPGM1903: nie chodzi mi o to czy mugole znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chodzi mi o jak największą frajdę z zabawy. Ja u siebie jak sie jeszcze bawiłem, to ostatnie kilka skrzynek wyłącznie z mechanizmami i maskowaniami :D. Nie powiem, to jest kosztowne, ale cieszy każdego(chyba, bo są tacy co to wolą znaleźc jakieś ale)
  • Odpowiedz
multi wiąże się z fizycznymi punktami, a ta są... wirtualne. Tak jakby. Korzystałem z podpowiadacza na stronie


@SPGM1903: no to coś źle doczytałeś:) Jeżeli multi nie jest liniowe, to kordy startowe ustawia się na jeden z etapów, natomiast jeśli liniowe, to na etap początkowy. Etapy pośrednie mogą być wirtualne!
https://wiki.opencaching.pl/index.php/Skrzynka_typu_multicache


Także przemyśl sprawę, bo nie raz ludzi drażnią źle dobrane typy. W mojej okolicy to już nawet zacząłem obniżać oceny, bo
  • Odpowiedz
@Szrlh: każdy ma przyjemność z czego innego. Osobiście wolę łamigłówki i szwędanie się po lasach, ale są tacy, co stawiają na ilość. Albo na rodzaj pakunku, czy jest profesjonalny. Albo czy ma przedmioty do śledzenia.
W tym stawiam na dystans i poznanie terenu i żeby nie było za łatwo. Skrzynki są dobrze ukryte, choć skrzynki są improwizowane.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: no to jak dobrać: kesz kordy ma gdzie indziej niż zaczyna się trasa, śledzisz odblaski, docierasz do fizycznego pkt, który wiedzie do innego fizycznego odnośnika, który...

  • Odpowiedz
@SPGM1903: spokojnie da się zrobić z tego "legalnego" multaka, tylko musisz coś zrobić z tym startem:) Jeżeli koniecznie chcesz aby pierwszym etapem był ten pałac, to:
- umieść tam pojemnik z kordami do kolejnego etapu, albo
- jeśli są na/w pobliżu budynku jakieś pomniki, tablice itp. zawierające liczby, to użyj ich aby w prosty sposób stworzyć formułę do następnego etapu

  • Odpowiedz